Android için Bus Simulator 2017 oyunu

Otobüs sürme hayalini gerçekleştirmek isteyenler için Bus Simulator 2017 oyunu ile Android telefon ve tabletten otobüs sürme keyfini yaşayabilirsiniz. Gerçekçi bir ortam sağlayarak gerçekçi bir otobüs sürme deneyimi sunuyor. Gerçekçi trafik sistemi, yeteneğinizi gösterebileceğiniz zorlu seviyeler, tek katlı ve çift katlı olmak üzere 6’dan fazla otobüs vardır. Büyük şehir haritası ile yolunuzu belirleyebilirsiniz. İç, dış ve diğer kamera açıları ile istediğiniz sürüş özelliğini aktif edebilirsiniz.

android-bus-simulator-2017-indir-ucretsiz-otobus-surme-oyunu

Oyun gerçekçi bir sürüş keyfi sunuyor. Yağmurlu, karlı, güneşli, sisli hava durumları ile gerçekçi bir ortam sağlıyor. Gerçekçi yaya trafiği ve üç boyutlu grafikleri görsellik açısından insanı cezbediyor.

Bus Simulator 2017 oyununa başlamak için otobüsü çalıştırın. Kurallara uyarak emniyet kemerinizi takın. Gaz ve fren ile otobüsü kontrol edin. Ayrıca otobüsü nasıl yönetmek istiyorsanız oyunun Ayarlar kısmından seçiminizi yapabilirsiniz. Oyunun püf noktası gerçek hayattaki gibidir. Trafik kurallarına uyarak daha çok para kazanabilirsiniz. Görevi eksiksiz ve ne kadar hızlı tamamlayarak para kazancınızı artırabilirsiniz. Özellikle yolcuları gidecekleri yerlere ne kadar hızlı götürürseniz o kadar çok para kazanın.

android-bus-simulator-2017-indir-ucretsiz-otobus-surme-oyunu-1 android-bus-simulator-2017-indir-ucretsiz-otobus-surme-oyunu-2

Euro Truck Simulator bir çok kullanıcı oynamıştır. Aynı şekilde yapmanız gerekenleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde yaparsanız daha çok para kazanın. Para kazandıkça daha kaliteli ve daha iyi otobüslerin kilitlerini açın.

Android için Bus Simulator 2017 oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın. Oyun Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Zuuks Games tarafından tasarlanmış oyun her cihaz için farklı yükleme boyutlarına sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Bus Simulator 2017 İndir – Ücretsiz Otobüs Sürme Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status