August 15, 2022


White Noise Baby Sleep Sounds, yatıştırıcı sesler ve izleme seçenekleri sunan Google Android cihazları için ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama bebekleri uyutmak için sesler/müzikler içeren güzel bir uygulamadır.

Uygulamanın ana fikri basittir: bebeğinizin daha iyi uyumasına yardımcı olacak sesler veya klasik müzik çalın. Bebekler/çocuklar düşünülerek tasarlanmış olsa da, kendiniz veya başka insanlar için kullanmanıza engel değildir.

Arka plan gürültüsü nedeniyle uyumakta zorlanan çocuklarınızı rahatsız edici gürültüyü engelleme eğilimi gösterebileceğinden beyaz gürültü uygulamalarının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Android için White Noise Baby uygulaması

White Noise Baby Sleep Sounds uygulaması özellikle anneler için bebeklerin rahatlamasına, ağlamayı bırakmasına ve rahat bir şekilde uyumasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin hoşuna gidecek ve sakinleşmesine yardımcı olacak bir çok farklı tarzda müzikler mevcuttur. Döngüsel olarak sürekli çalmakta ve bebeğinizin dikkatini dağıtacak sessizlikten kurtaracaktır.

Uygulamanın arayüzü, ilk çalıştırmada biraz kafa karıştırıcı olabilir. White Noise Baby Sleep Sounds, ilk başta mevcut sesleri görüntüler. Uygulamanın, yükseltme işlemi yapmadığınız sürece reklam tarafından yönlendirildiği ve en alttaki denetimlerin üst kısmında reklamlar göreceksiniz.

Kullanılabilir seslerden herhangi birine dokunursanız – daha fazla listeye gitmek için kaydırabilirsiniz – hemen çalmaya başlar. Beyaz, kahverengi ve “insert color” ses seslerinin olağan çeşitliliğini elde edersiniz, aynı zamanda bir elektrikli süpürge, klima veya kamyon yolculuğu gibi günlük öğelerin seslerini de elde edersiniz.

Onun yerine, klasik müzik çalmak için müziğe geçebilirsiniz. Bu, Mozart, Beethoven veya Chopin’in yerine bir muslukla oynatabileceğiniz rahatlatıcı çalışmaları içerir. Sağlanan tek kontrol ses sesini artırmak veya azaltmaktır.

White Noise Baby Sleep Sounds, White Noise Market adlı bir eklenti uygulamasını destekliyor. Eklenti ücretsiz olarak mevcuttur ve onu kullanarak yüzlerce şarkıyı indirmenize izin verir.

Tam erişim için Google veya Facebook ile oturum açmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Download as guest (misafir olarak indir) seçeneği sağlanır, ancak karşıdan yükleme sayısı konusunda sınırlıdır. Pazar uygulaması, tam ekran reklamlar ön planında oldukça ağır, bu nedenle bunu akılda tutmalısınız.

Ancak White Noise Baby uygulaması bundan daha fazlasını sunacak. Dokunarak ve sallarken bir bebek çıngırağı açabilir veya izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Klima, tren yolculuğu, saç kurutma makinesi, kalp atışı, rüzgar çanları gibi farklı uyku sesleri vardır.

Monitör aşağıdaki gibi çalışır: ağlayan sesleri tanımaya çalışır ve varsa otomatik olarak yatıştırıcı sesler çalmaya başlar. Bu açıkçası ebeveynlerin yerini alacak bir şey değildir, ancak ağlarken hemen fark edemediğiniz zamanlar için yararlı olabilir.

Uygulama ayrıca bir zamanlayıcı, bir günlük ve sol elle oynatma modunu etkinleştirmek, beynin daha az kesinti için zil ve bildirim ses seviyesini sessiz hale getirmek veya başlatıldığında otomatik oynatmaya ayarlamak için bir dizi tercih sunuyor.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Bebekleri Uyutmak İçin Uyku Sesleri Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status