Android için Alibaba AliExpress Shopping uygulaması

AliExpress Shopping App, Alibaba.com Hong Kong Limited tarafından Android mobil cihazlar için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe alışveriş uygulamasıdır. AliExpress üzerinden mobil cihazınız ile alışveriş yapmak zor oluyordu. Ancak şimdi AliExpress Android uygulaması sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Çin’in ünlü çevrimiçi alışveriş pazarı artık Android mobil cihazlarınızda. Ucuz pazar olarak bilinen ve çoğunlukla elektronik parçalar tercih edilmektedir. Özellikle Türkiye’de teknoloji toptancıları buradan alışveriş yapmaktadır. Uygulama sizlere, direkt Çin’deki satıcıdan ürünü almanızı sağlıyor. Android AliExpress mobil uygulaması ile 100 milyondan fazla ürüne ulaşabilirsiniz. Aksesuarlar, otomobil ve motosiklet, telefon ve iletişim, bilgisayar ve bilişim, kullanıcı elektroniği, güzellik ve sağlık, aydınlatma ve ışıklandırma, çanta, ayakkabı, oyuncak ve hobiler, saatler, mücevher, bebek ve daha bir çok ürün satın alabilirsiniz.

AliExpress alışveriş pazarının en büyük avantajı ise ürünlerin %75’den fazlasında ücretsiz kargo olmasıdır. Dünyanın en uç noktasındaki bir ülkeden alışveriş yapacaksınız ve ücretsiz kargo yoluyla teslim alacaksınız. Bu gerçekten inanılmaz bir olaydır. AliExpress mobil uygulaması ile günlük fırsatlar, düzenli indirimler ve binerce kupon elde edebilirsiniz.

android-aliexpress-uygulamasini-turkce-indir

Android AliExpress uygulaması ile ürün kategorisine göre alışveriş yapabilirsiniz. Özel geliştirilmiş filtreler ile daha hızlı arama sonuçları elde edebilirsiniz. Alıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. İstek listesi oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi e-mail, Facebook ve diğer bir çok sosyal medya ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Güvenli çevrimiçi ödeme seçenekleri mevcuttur. Kargolarınızı takip etme imkanı sunar. Siparişleriniz hakkında anlık bildirim ve güncellemeleri alabilirsiniz. Siparişlerinizi düzenleyebilirsiniz. Satıcılarla sohbet edebilirsiniz. Satıcı Korumasını tüm alışverişleriniz için geçerli kılın.

Android AliExpress uygulaması ile 25’den fazla türde ve 100 milyondan fazla ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Hemde dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız ucuzlukta.

Alibaba AliExpress Shopping uygulaması Android 4.0 ve üzeri ile uyumludur. Küçük dosya boyutuna sahiptir hemen yükleme yapabilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android AliExpress Uygulamasını Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status