Ammyy Admin artık kullanılmamaktadır. Diğer uzaktan bağlantı programlarına göz atabilirsiniz.

Uzak masaüstü kontrol programı

Masaüstünüzü başka bir kullanıcıyla paylaşmanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, Ammyy Admin çok iyi bir çözümdür.

Ekran paylaşım uygulamalarının genellikle sıkıcı ve uzun bir kurulum süreci olmaktadır. Ammyy Admin ile durum böyle değildir. Herhangi bir kurulum yapmadan sadece .exe dosyasını açın ve çalıştırın. Ayrıca bağlanmanız gereken kişinin, kimlik numarasını elde etmek için EXE dosyasını indirip açması gerekir.

Kullanıcı ID numarası alanına kullanıcının ID numarasını girin ve Bağlan seçeneğini tıklayın. Geliştirici, bağlantı işleminin Ammyy Admin’i indirdiğiniz andan ilk uzak oturum başlatma anına kadar çok kısa bir süre geçmektedir.

Ayrıca program, bağlantıların güvenli olmasını sağlayan gelişmiş bir karma şifreleme algoritması (AES + RSA) kullanmaktadır. Bu, ofis dışındaki istemcilerle veya ofisinize uzaktan bağlantılarla bağlantı kuran ticari ilişkiler için uygun hale getirir.

Anlayacağınız Ammyy Admin hem güvenli hem de hızlı uzaktan bağlantı sağlamak isteyenler için başarılı bir programdır. Basit bir uzaktan bağlantı programı değildir, uzaktaki kullanıcılar ile sesli sohbet yapabilir, dosya gönderebilir veya alabilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • SEVGİ
    17 Mart 2017

    indiremiyorum

"Ammyy Admin 3.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status