September 29, 2022


Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı

AML Free Registry Cleaner, Windows sistemler için kullanımı kolayca ücretsiz bir kayıt defteri temizleme programıdır. Bilgisayarda yaptığınız her işlem kayıt defterinde tutulmaktadır. Normal bilgisayar kullanıcısı günlük olarak binlerce işlem yapmaktadır ve hepsi kayıt defterinde saklanmaktadır. Sürekli aynı işlemleri yapıyorsanız kayıt defterinde tutulması işlem hızı açısından faydalıdır. Ama farklı işlemler yaptığınız zaman kayıt defterini temizlemek için bilgisayarın performansı açısından önemlidir.

Bu program kayıt defterinin temizlemenin yanı sıra kayıt defteri sorunları içinde çözüm sunar. AML Free Registry Cleaner ücretsiz olarak indirin ve kurulumunu yapın. Yaptıktan sonra bir tarama gerçekleştirin. Taramadan sonra kayıt defterinde ne kadar yığılma olduğunu ve eğer sorunlar varsa bunları listeler. Temizleme yaptıktan sonra kayıt defteri sorunlarını da kolayca çözer.

Kayıt defteri sorunlarını gidermek Windows bilgisayarda yaşadığını genel sorunları, uzak ihtimal olsa da oluşabilecek sistem çökmeleri ve hata mesajlarından kurtulmak için faydalı olacak bir programdır. Kayıt defteri temizleme programları her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. CCleaner programı bu anlamda geliştirilmiş en kapsamlı programdır. Sadece kayıt defteri değil, bilgisayarınızın arka planda oluşan tüm yığılmaları temizlemek, program veya Windows mağaza uygulamaları kaldırmak, başlangıç programları yönetmek, kayıt defteri sorunları çözmek gibi pek araçlar içeren harika bir programdır. Ancak tek bir amaca yönelik programları kullanmak her zaman daha faydalıdır.

Amacınız sadece kayıt defterini temizlemek ve sorunları gidermek ise AML Free Registry Cleaner gibi kayıt defteri üzerine geliştirilmiş programları kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu program, ayrıntılı bir başlangıç ​​yöneticisi ile tüm programların Windows ile otomatik olarak başlatılanları görebilir ve isteğe bağlı olarak devre dışı bırakabilirsiniz. AML Free Registry Cleaner, zamanla biriken genel önemsiz dosyaları bulup ortadan kaldırır. Genellikle tek kullanımlık olarak düşünülen 22 dosya uzantısı türü ile önceden yapılandırılmış olarak gelir ve kendi dosya türlerini ekleyerek aralığı genişletebilirsiniz.

AML Free Registry Cleaner Bilgileri

Sürüm: AML Free Registry Cleaner 4.25

Boyut: 2.75 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AML Free Registry Cleaner Son Sürüm İndir – Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status