September 29, 2022


AMD Ekran Kartı Sürücüsü (32 Bit)

AMD‘nin ödüllü Catalyst grafik ve HD video yapılandırma yazılımının görülmemiş performans kontrolü ve AMD Radeon grafik işlemcileri ile görsel kalite sunuyor. AMD Catalyst Driver sürücüleri istikrarlı performansı ve gelişmiş kullanıcı odaklı özellikler ile yenilik sınırlarını zorluyor.

AMD Catalyst Driver ekran kartı driver. AMD Catalyst™ Kontrol merkezi, size tepeden tırnağa dengeli ve güvenilir bir deneyim sunmak, ayrıca GPU’nuzu her yönüyle hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmenize olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır. İlave ekranları kolayca ve hızlı bir şekilde GPU’nuza takın ve yapılandırın. Oyunlarınızın daha hızlı çalışmasına ve daha iyi görüntülenmesine izin verin. Filmlerinizin ve çevrimiçi video içeriğinin izleme kalitesini arttırın. Her bir sürücü sürümüyle daha çok performans ve yeni özelliklerin kilidini açın.

AMD Radeon™ Desktop Video Card Drivers içeriği;

  • Display Driver
  • OpenCL Driver
  • AMD Integrated Driver
  • AMD HDMI Audio Driver
  • Catalyst Control Center

Oyun ve video meraklıları için ince ayarlar içerir. Çoklu monitör yapılandırma ve çalışan profesyoneller için son derece güvenilir bir çalışma içerir. Yeni AMD Catalyst sürücüler olağanüstü görsel deneyim sunuyor.

Sektör lideri performan; AMD Catalyst güncellemeleri, popüler Direct3D ve OpenGL oyun başlıkları için donanımlar da dahil olmak üzere grafik performansı geliştirmeyi amaçlıyor.

Yenilikçi ve heyecan verici özellikler; AMD Catalyst yenilikçi özellikleri ve AMD Radeon grafik performans ve görsel kalite görülmemiş kontrolü sağlayan AMD Catalyst kontro merkezi içeriyor.

Güçlü istikrar; Windows Vista ve Windows XP için Catalyst sürücüleri, Microsoft WHQL sertifikalı sektörün en istikrarlı ve güvenilir grafik performansı sunmak için vardır.

Son Sürümü: AMD Catalyst 15.7.1

Boyutu: 216 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7 32-bit

Virüs Taraması: Temiz

Üretici: AMD

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AMD Catalyst (32 Bit) Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status