ALZip: Dosya arşivleme ve arşivden dosya çıkarma programı

ALZip, 40 farklı zip dosyası arşivini ayıklayabilen Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe dosya sıkıştırma programıdır. ALZip dosyaları ZIP, EGG, TAR ve diğerleri gibi 8 farklı formatta arşiv yapma imkanı sunar. ALZip sürüm 8’de, ALZip’in kendi EGG biçimi, bu Unicode ve diğer güçlü işlev desteklenmektedir.

ALZip, 40 farklı arşiv formatından dosya çıkarmayı sağlar: ZIP, 7Z, RAR, EGG, TAR, TBZ, LZH, Z, JAR, ALZ, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BHX, BIN, BZ, BZ2, CAB, EAR, ENC, GZ, HA, HQX, ICE, IMG, LHA, MIM, NRG, PAK, TBZ2, TGZ, UUE, UU, WAR, XXE, ISO, LCD, ZOO

8 farklı dosya arşivleme formatı: ZIP, EGG, ALZ, TAR, TBZ, TGZ, LZH, JAR.

ALZip neredeyse tüm arşiv formatlarından dosyaları ayıklamayı sağlar. Ayrıca en popüler formatlarda dosyaları arşivleme imkanı sunar. ISO ve BIN formatındaki imaj dosyaları açabilir. LCD gibi sanal CD dosyalarını da açar. SFX (exe) dosyası oluşturma yeteneğine sahiptir. Dahili antivirüs yazılımı sayesinde arşiv yaparken zararlı yazılımların arşiv içeriğine ulaşmasına engel olur. Bu sayede kullanıcılar için daha güvenli arşiv dosyaları oluşturulabilir. İnternetten indirdiğiniz bozuk arşiv dosyalarını onararak sorunsuz bir arşivleme ve arşivden dosya çıkarma imkanı sunar.

ALZip Free Serial Numarası: EVZC-GBBD-Q3V3-DAD3

ALZip programını ücretsiz kullanmak için, üretici tarafından sunulan yukarıdaki serial numarasını girin.

alzip indir-dosya arsivleme-arsivden dosya cikarma programi

ALZip Bilgileri

Sürüm: ALZip 8.51

Boyutu: 9.72 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ALZip Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status