2D/3D Grafik Dosyaları Görüntüleme Programı

Alteros3D, 2D/3D grafik görüntüleyici ve özelleştirilebilir arayüze sahip mediaplayer. Program, 2D grafik dosyaların (PSD, TIFF, PNG, JPEG, BMP, GIF ve diğerleri) yanı sıra herhangi bir 3B dosyalarını (3DS, VRML, TrueSpace, LightWave ve daha pek çok biçimi) görüntülemeye izin verir. Dahili metin editörü, TXT veya RTF dosyalarını görüntülemenize ve düzenlemenize izin verir.

Alteros3D, HTML dosyalarını ve diğer belgeleri OLE arayüzüyle görüntüleyebilir (Internet Explorer gerektirir). Dahili medya oynatıcı DVD video diskleri, video ve ses dosyalarını çalar.

Program arayüzü skinler tarafından kolaylıkla değiştirilebilir. Ayrıca, Alteros3D’nin kendi masaüstü biçimi ADESK’tir. ADESK dosyalarını kullanarak farklı komutlar ve bağlantılar içeren grafik arayüzler oluşturabilirsiniz. CD için Autorun kabuğu olarak Alteros3D kullanılıyorsa, ADESK dosyaları Alteros3D başlatma arabirimi ve kullanıcı CDROM arabirimi olarak kullanılabilir.

alteros3d-1

Alteros3D aynı anda istediğiniz sayıda belgeyi açmanıza izin verir. Windows Görev Çubuğu stilinde tasarlanan uygun görev yöneticisi, açılan belgeler arasında geçiş yapmak için kullanılır.

Alteros3D Bilgileri

Sürüm: Alteros3D 3.0

Boyut: 2.9 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Lighttek Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Alteros3D Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status