August 10, 2022


Ücretsiz uzaktan bağlantı yapma programı

Alpemix, müşterilere uzaktan destek vermek isteyen profesyonellere yardımcı olmak için özellikle tasarlanmış basit, hızlı ve ücretsiz ve Türkçe bir uzaktan bağlantı programıdır. Program uzaktan bir bilgisayara bağlanmak, dosyaları paylaşmak, teknik destek sağlamak, eğitim vermek veya ürünün bir demosunu ülke genelindeki müşterilere sunmanıza olanak tanıyan hafif bir yazılım parçasıdır.

Program kişisel PC kullanıcıları ve şirketler için hepsi bir arada en iyi uzaktan masaüstü bağlantı programlardan biridir. Kullanışlı özellikleri ile her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyoruz ve kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Uzak bir bilgisayara bağlantı kurun

Alpemix ücretsiz olarak indirin ve hızlı bir kurulumun ardından, masaüstünüzü paylaşmak istediğiniz kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir kimlik ve şifre sunan bir bilgi penceresi çıkacaktır. Uzaktaki bilgisayar masaüstüne bağlantı sağlamak için karşıdakinin kimlik bilgilerini girmeniz gerekiyor. Programı her başlattığınızda yenilenmiş bir kimlik numarası ve parola sağlayacaktır.

Bağlandığınız bilgisayarın masaüstü ayrı bir pencerede görüntülenir. Dilerseniz tam ekran yaparak uzaktaki bilgisayarın karşısında oturuyormuş gibi kullanabilirsiniz. Yapılan toplantı saysını ekranın sağ alt bölümünde bulabilirsiniz. Program, sesli olarak iletişim kurmak için imkan sağlar. Eğer gerekli koşullar karşılanmışsa uzaktaki kullanıcılar için sesli olarak iletişim kurabilirsiniz. Bu özellik her uzaktan bağlantı programında bulunmamaktadır.

Ayrıca, tüm masaüstü ekranını veya masaüstünün belirli bir alanını paylaşma seçeneği içerir. Böylece eğer tüm masaüstü ekranının görünmesini istemiyorsanız sadece ilgili alanı seçerek ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

Dosyaları paylaşma ve anında mesajlaşma özelliği vardır

Sesli iletişimin yanı sıra, programın bir diğer cezbedici özelliği, dosyaları kolayca aktarmayı sağlar. Dosyaları aktarmadan önce eğer arşivlenmiş veya sıkıştırılmış olursa daha hızlı ve güvenli transfer gerçekleştirebilirsiniz.

Dosya paylaşmanın yanı sıra uzaktan bağlandığınız bilgisayarlarla anlık mesajlaşma desteği de vardır. Bu sayede sizi izleyen kullanıcılarla veya arkadaşlarınızla mesajlaşma yapabilir ve size sorulacak sorulara anında cevap verebilirsiniz. Dahası, sürekli olarak iletişim kurduğunuz, mesajlaşma yaptığınız kullanıcıları içeren bir kişi listesi oluşturabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde sık görüştüğünüz kullanıcılarla mesajlaşma yapabilirsiniz.

Program şirketler içinde ilgili çekici bir özellik sunuyor. Desteğe ihtiyaç duyan şirket kullanıcıları için bir giriş penceresi içermektedir. Bu sayede kimlik bilgilerini gönderme ve alma prosedürünü atlayarak doğrudan müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel kullanıcılar ve şirketler için harika bir program

Uzaktaki bilgisayara bakım yapmak, uzaktaki bir sunumu izlemek veya uzaktaki kullanıcılara sunum yapmak gibi bağlantı seçenekleri içerir. Bu sayede amacınıza yönelik seçeneği seçerek bağlantı yapabilirsiniz.

Alpemix, uzaktan bilgisayar bağlantısı yapmayı ve sunumları veya teknik desteği daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz harika bir programdır. Sesli iletişim, dosya paylaşımı ve mesajlaşma özellikleri uzaktan bağlantı programları arasında en iyilerden biridir. Ücretsiz ve Türkçe dil destekli olması ise bizim için vazgeçilmez demektir.

Alpemix bilgileri

Boyut: 843 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Alpemix Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Uzaktan Bağlantı Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status