October 5, 2022


Ücretsiz mp3 kesme programı

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan programlardan birisi de müzik kesme programlarıdır. Sevdiğimiz kısımları müzik dosyalarından çıkarmak için bu programlara gerek duymaktayız. Akıllı telefonlar, tabletler veya herhangi bir cihaz veya amaç için müzik kesme programına ihtiyaç duyarız. AIV MP3 Cutter bu amaç için geliştirilen mp3 şarkısının herhangi bir kısmını kesmek için yardımcı olan ücretsiz mp3 kesme programıdır.

Normal cep telefonları veya akıllı telefonlar için zil sesi yapmak veya uykudan uyandırmayı sağlayacak alarma sesleri veya herhangi bir şey için mp3 kesmek gerekebiliyor. Bu kullanımı kolay program ile hızlıca mp3 dosyalarından istediğiniz kısımları kesebilirsiniz.

AIV MP3 Cutter programını indirin ve çalıştırın. Kesmek istediğiniz mp3 dosyaları programa atın. Müzik dosyasının toplam süresini göreceksiniz. Sevdiğiniz kısımların hangi sürede olduğunu öğrenmek için kaydırma çubuğunu hareket ettirin. Kesmek istediğiniz kısımların sürelerini belirledikten sonra başlangıç (Set start) ve bitiş (Set end) ayarla kısmından ayarlayın ve ardından Save Selection düğmesine tıklayarak bilgisayarınıza kaydedin. Kaydetmeden önce kesmek istediğiniz kısmın istediğiniz kısım olup olmadığını anlamak içinde Play Selection düğmesine tıklayın.

aiv-mp3-cutter

Herhangi bir ücret ödemeden bilgisayarınızda mp3 kesmek için ücretsiz bir program arıyorsanız AIV MP3 Cutter programını deneyebilirsiniz. Küçük yükleme boyutuna sahiptir. Kolayca indirin ve mp3 kesmeye başlayın.

AIV MP3 Cutter Bilgileri

Sürüm: AIV MP3 Cutter 1.9

Boyut: 6.61 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Aivsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AIV MP3 Cutter Son Sürüm İndir – Ücretsiz Mp3 Kesme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status