AIV MP3 cutter: Ücretsiz mp3 kesme programı

AIV MP3 Cutter bu amaç için geliştirilen mp3 şarkısının herhangi bir kısmını kesmek için yardımcı olan ücretsiz mp3 kesme programıdır.

Normal cep telefonları veya akıllı telefonlar için zil sesi yapmak veya uykudan uyandırmayı sağlayacak alarma sesleri veya herhangi bir şey için mp3 kesmek gerekebiliyor. Bu kullanımı kolay program ile hızlıca mp3 dosyalarından istediğiniz kısımları kesebilirsiniz.

AIV MP3 Cutter programını indirin ve çalıştırın. Kesmek istediğiniz mp3 dosyaları programa atın. Müzik dosyasının toplam süresini göreceksiniz. Sevdiğiniz kısımların hangi sürede olduğunu öğrenmek için kaydırma çubuğunu hareket ettirin. Kesmek istediğiniz kısımların sürelerini belirledikten sonra başlangıç (Set start) ve bitiş (Set end) ayarla kısmından ayarlayın ve ardından Save Selection düğmesine tıklayarak bilgisayarınıza kaydedin. Kaydetmeden önce kesmek istediğiniz kısmın istediğiniz kısım olup olmadığını anlamak içinde Play Selection düğmesine tıklayın.

Herhangi bir ücret ödemeden bilgisayarınızda mp3 kesmek için ücretsiz bir program arıyorsanız AIV MP3 Cutter programını deneyebilirsiniz. Küçük yükleme boyutuna sahiptir. Kolayca indirin ve mp3 kesmeye başlayın.

AIV MP3 cutter programı 1.9 sürümüne güncellenmiştir.

Boyut: 6.61 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • muhsin
    15 Şubat 2012

    henüz indirmedim sonucu görmeden yorum yapamam

"AIV MP3 cutter 1.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status