October 5, 2022


Advanced Uninstaller Pro: Ücretsiz program kaldırma aracı. 

Advanced Uninstaller PRO, basit ve sezgisel bir arayüz ile hızlı ve eksiksiz programları kaldırmak ve bazı sistem bakım araçlarını içinde barındıran ücretsiz program kaldırıcıdır.

Advanced Uninstaller Pro programı Windows’un klasik Program Ekle-Kaldır bölümünde olan yada olmayan tüm programları bulup ayrıntılarıyla birlikte tüm ek dosyalarını bilgisayarınızdan siler. Hatta silinmesi imkansız olan yani windows’un silinmesine izin vermediği Windows bileşenlerini bile silecek kadar iddialı.

Program özellikle çok hızlıve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Advanced Uninstaller PRO PC Windows kayıt ve hizmetlerin iyi bakımı tarafından hızla çalışmaya yardımcı olur. Aynı zamanda algılama ve kaldırma çift dosyaları ve gerekirse Windows dosya sıkıştırma açmak yardımcı olarak boş disk alanı oluşturmaya yardımcı olur.

Advanced Uninstaller PRO indir

Internet Explorer 8, Mozilla Firefox 3 ve Google Chrome şu anda tam olarak desteklenmektedir.

Advanced Uninstaller PRO ile, size, programları kaldırmak hızlandırmak ve bilgisayarınızı düzeltmek, gizliliğinizi korumak için gerekli tüm araçları, diğer temizlik araçları tespit edip rahatsız edici eklentiler, araç çubukları ve tarayıcı korsanlarını kaldırın.

Advanced Uninstaller PRO Windows 7, Windows Vista ve Windows XP üzerinde çalışan ve tüm dünyada prestijli bilgisayar dergileri ve test laboratuarları tarafından gözden geçirilmiş ve önerilmiştir.

Advanced Uninstaller PRO Bilgileri

Son Sürüm: Advanced Uninstaller PRO 12.15

Boyutu: 9.90 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Advanced Uninstaller PRO Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status