Advanced Find and Replace

Advanced Find and Replace, akıllı sorgularla birden çok belgeyi, dosyayı, klasörü, dizini arayabilir ve toplu metin satırını değiştirmek için kullanabileceğiniz faydalı bir programdır. Advanced Find and Replace programının ayrıca Türkçe dil desteğinin olması her şeyi daha güzel yapmaktadır. Deneme sürümüdür, süre bittikten sonra artık program kullanılmamaktadır.

Advanced Find and Replace programını indirin ve çalıştırın. Kurulum İngilizce üzerine olacaktır. View ve ardından Language kısmından Türkçe dili seçin. Daha sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Konumu bul kısmından arama yapmak için Araştır butonuna tıklayın ve ardından arama yapmak istediğiniz konumu seçin. Daha sonra hangi kelimeyi aramak istiyorsanız Bul kısmına yazın ve arından Çalıştır butonuna tıklayın. Aradığınız kelimenin olduğu dosyaları konumu ile birlikte listeleyecektir. Dilerseniz listedeki seçeneklere tıklayarak dosyaları açabilirsiniz. Ya da hangi kelime ile değiştirmek istiyorsanız Değiştir sekmesine geçin ve değiştirmek istediğiniz kelimeyi yazın.

FTP’den indirdiğiniz html veya php dosyalarından bir kod değişikliği yapmak için çok faydalı bir programdır. Programı her çeşit amaç için kullanabilirsiniz. Program arayüz kısmından arama yapmak istediğiniz seçenekleri kolayca filtreleme yapabilirsiniz. Belgeler içerisinde bulmak ve değiştirmek istediğiniz kelimeler için de harika bir yardımcı olacaktır.

Advanced Find and Replace programın isminden de anlaşılacağı gibi bul ve değiştir. Aramak istediğiniz kelime veya cümle kalıbını bulun ve değiştirin. Daha önceden söylediğim gibi programın ücretsiz deneme sürümüdür. Ancak deneme sürümü bile işinize yarayacak seçenekleri içermektedir.

advanced-find-and-replace-son-surum-turkce-indir

Advanced Find and Replace programın genel özelliklerini sıralayacak olursak; Google veya Bing’deki gibi akıllı sorgular içeren dosyaları arayın. Birden fazla dosyada basit veya çok satırlı metinleri değiştirin. Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint dosyalarındaki aramayı tamamlayın ve değiştirin. Toplu değiştirme işlemi ile yüzlerce farklı bağlantıyı birkaç dosyada kolayca değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Google’da olduğu gibi bulunan sonuçları önizleme yapar. Klasörleri yeniden adlandırmak veya silmek için imkan sağlar. Herhangi bir karmaşıklığın değiştirilmesi için Perl stili düzenli ifadeler kullanın. Sonuçları XML ve diğer formatlarda kaydedebilirsiniz. Komut satırı parametreleri ile çalışır. Son derece hızlı, kullanımı kolay ve mükemmel dokümantasyon dahildir. Programcılar ve web yöneticileri için harika bir zaman kazandırıcı programdır.

Advanced Find and Replace Bilgileri

Sürüm: Advanced Find and Replace 7.8.1

Boyut: 1.21 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Advanced Find and Replace Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status