August 13, 2022


Ücretsiz dosya ve klasör şifreleme programı

Advanced File Encryption Lite indirJarvas Data Security, özel dosyalarınızı şifre koruması ve doğru şifre olmadan onları değiştirme ve erişme işlemlerini engellemek için 8192 Bit’e kadar simetrik anahtar şifrelemeyi kullanan kolay kullanımlı bir şifreleme programı olarak Advanced File Encryption Lite geliştirmiştir.

Advanced File Encryption Lite özel dosyaları ve klasörleri korumak ve onların modifiye edilmesini, okunmasını, hatta doğru şifre olmadan erişilmesini engellemek için veri güvenliği sağlayan ücretsiz programdır. Simetrik anahtar şifreleme kullanan bir kolay kullanımlı şifreleme programı olarak Advanced File Encryption Lite geliştirdi. Advanced File Encryption Lite ile fotoğraf, film, kredi kartı verileri, vergi iadeleri ya da başka herhangi bir özel belge dahil olmak üzere hassas kişisel ve ticari bilgilerin tümünü korumak için dosya ve klasör şifreleme yapabilirsiniz.

Sonuç olarak ücretsiz dosya şifreleme ve klasör şifreleme programı arıyorsanız Advanced File Encryption Lite programını denemenizi tavsiye ederim. Çok basit ve hızlı bir programdır.

  • 8192-bit simetrik anahtar şifreleme
  • 27 şifreleme algoritmaları
  • Blok şifrelere için 5 şifreleme modları
  • Aşırı güvenli anahtar genişleme algoritmaları
  • Geçişli algoritmalar ile CDB Şifreli

Boyutu: 1.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Advanced File Encryption Lite: Dosya, Klasör Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status