October 5, 2022


Disk alanı görüntüleme ve izleme programı

Advanced Disk Space Monitor, sunucu ve yüksek performanslı iş istasyonlarındaki disk alanlarını uzaktan izlemek isteyen sistem yöneticileri için önemli bir yazılım parçasıdır. Bu, büyüyen günlükleri, genişleyen veritabanları, veri yedeklemeleri, önbellekleme verileri, web sunucuları vb. Gibi sistemlerde beklenmedik disk alanı eksikliğini önlemek için mükemmel bir çözümdür.

Advanced Disk Space Monitor, yalnızca sistem yöneticileri için yararlı değil, ayrıca, çok sayıda dosyayla kapsamlı olarak çalışan kişiler için de önemli bir araçtır. Video ve sesleri sık sık kaydedip düzenleyen kullanıcılar için idealdir ve fotoğrafları işleyebilir ve yüksek kaliteli grafikler oluşturabilir. Çoğu zaman, disk alanı en uygun olmayan zamanda tükenir, bu da kayıp iş yapma riskine neden olur. Ve tek sorun değil – sistem diskindeki yetersiz alan kararsız bir işletim sistemiyle sonuçlanabilir.

Advanced Disk Space Monitor programının 30 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Deneme sürümü tamamen işlevseldir ve 30 günlük deneme süresi dışında hiçbir sınırlama yoktur. Kayıt anahtarınızı girdikten sonra bu sınırlama kaldırılacaktır.

advanced-disk-space-monitor

Servis olarak çalıştırılabilir (sunucular için tercih edilir). Sesli ve e-posta bildirimleri (SSL / TLS desteği olan, GMail’e hazır) alabilirsiniz. Balon mesajı bildirimleri. Windows uyarı mesajlarını devre dışı bırakma özelliği de vardır.

Advanced Disk Space Monitor Bilgileri

Sürüm: Advanced Disk Space Monitor 4.05

Boyut: 3.60 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Advanced Disk Space Monitor İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status