Adobe Shockwave Player Son Sürüm

Shockwave Player güçlü multimedya oynatma için web standarttır. Shockwave Player, web tarayıcılarında oyun oynamak, iş sunumları, eğlence ve reklam gibi etkileşimli web içeriği görüntülemenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır..

Adobe Shockwave Player uygulamasını yükleyin ve web tarayıcınızda göz kamaştırıcı 3D oyun ve eğlencenin tadını çıkarın. İnteraktif ürün tanıtımları ve çevrimiçi öğrenme uygulamaları dahil olmak üzere sunduğu en iyi içeriklerden bazılarına erişebilirsiniz. Shockwave Player önceki sürümleri ve Director MX 2004 ile yapılan içerik dahil, Adobe Director tarafından oluşturulmuş olup web içeriği görüntüler.

Adobe Flash aksine, Shockwave Player, interaktif multimedya ürün demoları ve eğitim, e-mağazacılık uygulamaları ve zengin medya çok kullanıcılı oyunlar gibi web içeriğini görüntüler.

adobe shockwave son sürüm indir, shockwave son sürüm, shockwave flash son sürüm indir, shockwave flash son sürüm gezginler, shockwave indir son sürüm gezginler, adobe shockwave son sürüm indir gezginler, shockwave son sürüm indir gezginler, shockwawe son sürüm, shockwave flash player son sürüm gezginler, shockwave flash son surum

Adobe Shockwave Player 12.2.8.198 son sürümü aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Boyutu: 14.02 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Shockwave Player Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status