Adobe Shockwave Player

Adobe Shockwave Player  Özellikle oyun sitelerindeki flash oyunları oynayabilmek için gereksinim duyacağınız Ücretsiz eklenti internet erişimli masaüstü bilgisayarların yaklaşık %97’sinde bulunmakta olan “Flash” yazılım platformunun bir ürünüdür.

Adobe Shockwave Player uygulamasını yükleyin ve web tarayıcınızda göz kamaştırıcı 3D oyun ve eğlencenin tadını çıkarın. İnteraktif ürün tanıtımları ve çevrimiçi öğrenme uygulamaları dahil olmak üzere sunduğu en iyi içeriklerden bazılarına erişebilirsiniz. Shockwave Player önceki sürümleri ve Director MX 2004 ile yapılan içerik dahil, Adobe Director tarafından oluşturulmuş olup web içeriği görüntüler.

Adobe Flash aksine, Shockwave Player, interaktif multimedya ürün demoları ve eğitim, e-mağazacılık uygulamaları ve zengin medya çok kullanıcılı oyunlar gibi web içeriğini görüntüler.

Shockwave dosyalarını (genellikle oyunlar) görüntüleyebilmek için gerekli olan eklentı. Macromedia Director tarafından hazırlanmış görüntüleri izlemenizi sağlar.

Esasen Macromedia firmasının bir yazılımı olan Shockwave Player Adobe firmasının Macromedia’yı satın almasından sonra Adobe adıyla sunulmaya başlanmıştır.

Adobe Shockwave Player son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Shockwave Player 2011 Son Sürümü İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status