August 14, 2022


Adobe Reader: PDF Dosyalarını Görüntüleme Programı

Adobe Reader yazılımı elektronik belge paylaşımı için küresel bir standarttır. Tüm PDF belgeleri açmak ve etkileşim kurabilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir. Görüntülemek için Adobe Reader kullanın, arama, dijital olarak imzalamak, doğrulamak, yazdırmak ve Adobe PDF dosyaları üzerinde işbirliği sağlar.

Adobe Reader artık standart haline gelmiştir.İnternet kullanımında elektronik dökümanlar daha da çoğalıyor. İntertnet dünyasında kullanılan elektronik dökümanları açmak için programlar gerekiyor. En çok kullanılan elektronik dökümanlardan PDF dosyalarını açmaya yaran bir programdır Adobe Reader. Adobe Reader programı sayesinde elektronik dökümanlardan en çok kullanılan PDF dosyalarını okumaya,açmaya yarayan programdır.

Ayrıca Adobe Reader PDF dosyaları üzerinde her türlü değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.Adobe Reader’ın bu kadar tutulur ve ücretsiz olması eminim tüm internet kullananlar için büyük bir fırsat. Adobe Reader PDF okuyucu sayesinde intertetten indirdiniz dökümanları rahatlıkla okuma imkanınız olur.

Internet Explorer 7, 8, 9, veya 10; Firefox Extended Support Release; Chrome tarayıcıları ile uyumludur.

Adobe Reader Bilgileri

Sürümü: Adobe Reader 11

Boyutu: 1.14 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe Systems Incorporated

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Reader Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status