August 13, 2022


Adobe Illustrator

Adobe Illustrator en iyi resim düzenleme programlarındandır. Son versiyonun da yapılan yeniliklerle resim ve fotoğraflar üzerinde uzmanlaşabilir ve kalitenizi artırabilirsiniz.Adobe Illustrator CS4 programı sizi degradelerde yeni saydamlığa ve tasarımın daha etkili yollarını keşfetmeniz için davet eden birden çok çalışma yüzeyine sahip kapsamlı bir vektör grafiği ortamıdır.

Adobe Illustrator yazılımı size fikirlerinizi hızlı ve güçlü bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yeni, yaratıcı bir özgürlük sunuyor. Bitmap görüntüleri hızlıca vektörel çalışmalara çevirin kolaylıkla ve daha hassas boyayın. Akıllı paletler ve iyileştirilmiş çalışma alanı ile zamandan kazanın. Bunlara ek olarak, diğer yazılımlar ile sıkı işbirliği, size basım, video, Web ve mobil aygıtlar için olağanüstü grafikler hazırlama imkanı sağlayacak.

Sağlam yaratıcı özellikleri kullanarak birden çok tasarım seçeneğini keşfedin ve karmaşık grafikler oluşturun. Sektör standardı olan çizim araçları ve güçlü efektler serbestçe denemenizi ve hemen istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlar.

Adobe Illustrator Özellikleri:

Birden çok çalışma yüzeyi:Farklı boylarda 100 çalışma yüzeyine kadar alan dosyalar oluşturup bunları ister çakışmış, ister yan yana, isterseniz de yığınlanmış olarak görüntüleyin. Çalışma yüzeylerini ister tek tek, ister birlikte kaydedin, dışa aktarın ve yazdırın. Çalışma yüzeylerinin belirli bir aralığını ya da tümünü çok sayfalı PDF dosyası olarak kaydedin.

Degradelerde saydamlık:Degradedeki tek tek renk duraklarının saydamlığını tanımlayın. Alttaki nesneleri ve görüntüleri gösterip birden çok katman, altını gösterme ve kaplama solgunluğu kullanarak zengin renk ve doku karışımları oluşturun.

Panelde görünüm düzenleme:Dolgu, kontur ya da efektler panellerini açmaya gerek kalmadan nesne özelliklerini doğrudan Görünüm panelinde düzenleyebilirsiniz. Daha hızlı oluşturma için paylaşılan özelliklerle çalışın ve görüntüyü kontrol edin.

Kabarcık Fırçası aracı:Konturlar çakıştığında bile tek temiz bir vektör şekli oluşturan fırçayla çizin. Kabarcık Fırçası aracını Silgi ve Düzgünleştirme araçlarıyla birlikte kullanarak doğal çizim yapın.

İnceltilmiş grafik stilleri:Benzersiz efektler ve artan verimlilik için stilleri birleştirin ve nesnenin varolan görünümünü bozmadan stilleri uygulayın. Yeni minik resim önizlemelerinin ve önceden yapılandırılmış stillere ait geniş kitaplığın keyfine varın.

Gösterilen degradeler:Hemen nesneniz üzerindeki degradelerle etkileşim kurun. Degrade açısı, konumu ve elips boyutlarını ayarlayın. Tümünün çalıştığınız yerde hemen geri bildirimi olan sürgüleri kullanarak renk ekleyin ve düzenleyin.

Açıklanmış kırpma maskeleri:Düzenleme sırasında nesnelerinizin yalnızca kırpılmış alanını görüntüleyerek maskelerle daha kolay çalışın. Ayırma Modu’nun avantajlarından yararlanın ve daha fazla kontrol için Kırpma Yolunu Düzenle’yi kullanın.

Bütünleştirme ve teslim:Bütünleştirilmiş araçlar ve geniş format desteğinin katkılarıyla ekibinizle işbirliği yapın, ürünlerde çalışın ve neredeyse her yere teslim edin. Yazdırma, etkileşimli çalışmalar, hareket efektleri ve diğerleri için güvenli tasarım.

Renk Ayrımları Önizlemesi:Beklenmedik spot renkler , istenmeyen üst baskı, beyaz üst baskı oluşturmayan üst baskılar, metinde ve yerleştirilen dosyalarda CMYK siyahları gibi renk çıktısı sürprizlerini engelleyin.

Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi:Nesnedeki kontrollerin de dahil olduğu arabirim gelişmeleri sayesinde yaratıcı çizgide kalın. Araçlarla düzgün etkileşim kurun ve zaman kazandıran yeni özellikleri ve kısayolları kullanarak veriminizi artırın.

Adobe Illustrator son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 12 Ocak 2010

    Siteniz oldukça güzel emekleriniz boşa gitmemiş başarılarınızın devamını diliyorum

  • 11 Nisan 2012

    denemek

"Adobe Illustrator CS4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status