October 5, 2022


Adobe Flash Professional artık Animate CC oldu.

Adobe Flash Professional ile zengin etkileşimli içerik oluşturun ve dağıtın. Adobe Flash Professional ile hareket aralarını daha hızlı oluşturun.

Sektörün önde gelen tasarım yazılımı Adobe Flash Professional ile etkileyici deneyimler oluşturabilirsiniz. Farklı platform ve aygıtlar üzerinden kitlelere ulaşın.

Sektörün önde gelen tasarım yazılımı Adobe Flash CS4 Professional ile etkileyici deneyimler oluşturabilirsiniz. Farklı platform ve aygıtlar üzerinden kitlelere ulaşın.

İşinizi kolaylaştıran ve daha etkili bir hale getiren, kolay anlaşılır, yeni animasyon araçlarıyla tasarımlarınızı hayata geçirin. Gelişmiş bir kullanıcı arabirimi ve güçlü bir kodlama ortamıyla iş akışınızı düzenleyin.

Nesne tabanlı animasyon

Araları ana kareler yerine doğrudan nesnelere uygulayan nesne tabanlı animasyona sahip bireysel animasyon niikleri üzerinde tam kontrol sahibi olun. Bezier tutamaçları ile hareketler üzerinde kolayca değişiklik yapın

3B dönüştürme

x, y, ve z eksenleri boyunca animasyon yapmanızı sağlayan, heyecan verici, yeni 3B çevirme ve döndürme araçları ile 2B nesneleri 3B alanda canlandırın. İstediğiniz herhangi bir nesneye yerel veya genel dönüşüm uygulayın.

Kinematikleri Kemik aracıyla ters çevirme

Birbirine bağlı nesneler ile zincir benzeri animasyon efektleri oluşturun veya yeni Kemik aracını kullanarak tek bir şekli hızlı bir şekilde deforme edin.

Deco ve Püskürtmeli Fırça ile modelleme

Herhangi bir sembolü anında tasarım aracına dönüştürün. Sembolleri birçok farklı şekilde uygulayın: Deco aracını kullanarak hızlı bir şekilde kaleydoskop görünümlü efektler yaratın ve dolgular uygulayın veya Püskürtmeli Fırça aracını kullanarak herhangi bir tanımlanmış alana rastgele bir şekilde semboller püskürtün.

Hareket düzenleyici

Yeni hareket düzenleyiciyi kullanarak, döndürme, boyut, ölçek, konum, filtreler ve daha fazlası dahil olmak üzere ana kare parametreleri üzerinde kapsamlı kontrol sahibi olun. Grafiksel görünümler ile hareket hızı kontrolünü daha da iyi bir hale getirin.

Meta veri (XMP) desteği

Yeni XMP panelini kullanarak SWF dosyalarına meta veriler ekleyin. Daha iyi bir mobil deneyim ve gelişmiş işbirliği için hızlı bir şekilde etiket atayın.

Hareket hazır ayarları

Her nesneye uygulanabilir hazır animasyonlar ile projenize bir adım önde başlayın. Düzinelerce hazır ayardan birini seçin veya kendi hazır ayarınızı oluşturun. Animasyonda zaman kazanmak için hazır ayarları diğerleriyle paylaşın.

Adobe AIR™ için yaratma

Adobe AIR çalışma süresine yayınlamak için yeni entegre özelliklere sahip etkileyici deneyimleri masüstüne gönderin. Farklı cihazlar üzerinden daha da geniş kitlelere ulaşın—web, cepefonu ve şimdi de masaüstü.

H.264 desteği

Adobe Media Encoder’a sahip Adobe Flash Player çalışma süresinin tanıdığı herhangi bir formatı kodlayın. Diğer Adobe video ürünlerinde de bulunan aynı araç, artık H.264 desteğine de sahip.

Yeni Adobe Creative Suite arabirimi

Tüm Adobe Creative Suite sürümlerinde bulunan ve araçlarla düzenli çalışmanızı sağlayan panel sabitleme özelliği ve hızlandırılmış davranışlar sayesinde verimliliğinizi artırın.

Adobe Animate Nasıl Yüklenir

1. Creative Cloud yükleyicisini açın. “CreativeCloudSet-Up.exe” dosyasını bulun ve başlatın. (Aşağıdaki bağlantıdan indireceğiniz dosya)

2. Creative Cloud masaüstü uygulamasını yükleyin. Creative Cloud yükleyicisini çalıştırın ve talimatları izleyin.

3. Animate uygulamasını yükleyin. Creative Cloud masaüstü uygulaması otomatik açılır. Giriş yaptığınızda, Animate indirilir.

Sürüm: Adobe Animate CC

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

9 Yorum yapıldı

 • nver
  10 Mart 2012

  çok güzel

 • sema
  6 Nisan 2012

  güzell..

 • nese akkaya
  7 Mayıs 2012

  güzel

 • ramazan
  13 Eylül 2012

  teşekürler

 • hatice
  16 Nisan 2013

  güzel

 • 10 Mayıs 2013

  bravo

 • çok
  22 Ekim 2013

  güzel

 • 7 Şubat 2014

  guzell

 • 16 Mayıs 2015

  Ben Animasyon Yapmak İçin İndiriyorum Çok Güzel Animasyonlar Yaptım Youtubede Değil…

"Adobe Flash Professional İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status