Mac OS X İçin Adobe Flash Player Son Sürüm İndir

Adobe Flash Player for Mac, başlıca işletim sistemleri, tarayıcılar, cep telefonları ve mobil cihazlar arasında güçlü ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayan yüksek performanslı, hafif bir uygulama.

İnternet ortamında video, müzik vb. Flash uzantılı dosyaların görünümünü sağlayan ücretsiz uygulama.

Adobe Flash Player son versiyonu Flash oynatıcısı ile internet tarayıcınızda flash eklentisi olacak. Ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz. Küçük boyutu, kolay indirme ve kurma imkanı sunması ile de çok kısa bir sürede Flash Player desteği gerektiren her türlü uygulamayı çalıştırabileceksiniz.Mükemmel internet deneyimleri yaşamak istiyorsanız ve sitelerdeki görselliği tatmak istiyorsanız Flash Player‘ın bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Flash video, içerik ve tam ekran modu ile uygulamalar ile Immersive deneyimleri. Gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ile düşük bant genişliği, yüksek kaliteli video. Yüksek sadakat gelişmiş metin işleme motoru kullanarak metin. Blur için filtreler ile gerçek zamanlı dinamik efektler, DropShadow, Glow, Bevel, Gradient Glow, Gradient Bevel, Deplasman Haritası, Konvolusyon ve Renk Matris. Ek görüntü formatları: GIF, Progressive JPEG ve PNG.

Adobe Flash Player Bilgileri

Son Sürüm: Adobe Flash Player 23.0.0.207

Boyutu: 18 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Mac OS X

Üretici: Adobe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Flash Player Son Sürüm İndir (Mac OS X)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status