September 29, 2022


Adobe Fireworks CS6

Adobe Fireworks CS6 yazılımıyla web siteleri ve uygulama arabirimlerinin prototipini hızlı bir şekilde oluşturun. Gelişmiş araç kümesiyle daha önce olmadığı kadar çabuk ve doğru şekilde, web için görüntüler oluşturun ve en iyileştirin. Fireworks, web tasarımcılarının kod veya birden çok renk paleti arasında kaybolmadan web sayfalarına yönelik grafikler tasarlayabilmeleri için basit ve etkili araçlar sunar.

Mobil iletişim ve tablet uygulamaları için hızlı bir şekilde prototipler tasarlayın

Adobe Fireworks CS6 yazılımını kullanarak vektör ve bit eşlem görüntüleri, içerikler, kompozisyonlar, tel kafesler, taslaklar oluşturarak optimize edin, akıllı telefonlar ve tabletler için tasarımlar oluşturun. Mükemmel piksel kalitesinde işleme ile neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini koruyun. Adobe Photoshop, Illustrator, Dreamweaver ve diğer Adobe çözümleriyle sorunsuz entegrasyon sayesinde vizyonunuzu verimli bir şekilde yansıtın.

adobe-fireworks

İş akışınızı kolaylaştırın

CSS Özellikler panelinde bulunan CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri, akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik tasarımlarınızı hızlıca ve temiz bir şekilde dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite’ları ekleyin.

Daha iyi ekran grafikleri oluşturma

Daha hızlı yeniden çizim özellikleri, geliştirilmiş bellek yönetimi ve kullanıcı arabirimi sayesinde tasarım sürecini hızlandırın. Ortak Kitaplık’ta bulunan semboller ve şablonları kullanarak tasarımlarınız için taslaklar hazırlayın.

Sürüm: Adobe Fireworks CS6

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Boyut: 443.4 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Fireworks İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status