September 29, 2022


Adobe Dreamweaver CS6 artık Adobe Dreamweaver CC oldu

Sektörün önde gelen web tasarım araçlarını kullanarak birinci sınıf web siteleri ve uygulamalar oluşturun. Adobe Dreamweaver yazılımı web tasarımcıları, web geliştiricileri ve görsel tasarımcılar için idealdir.

Zengin CSS, JavaScript, SWF ve dinamik içeriklerinizle Dreamweaver’da gerçek dünya görünümünde doğrudan çalışın. Sık kullanılan JavaScript çerçevelerinden üçüncü taraf web gereçlerini hızlıca kendi sayfalarınıza entegre edin.

Adobe Dreamweaver CC ile Gelen Yeni Özellikler:

Daha bağlantılı bir Dreamweaver

Dreamweaver CC, Creative Cloud’un bir parçasıdır. Yani, sunulan en son güncellemelere ve ileride sunulacak özelliklere anında erişebilirsiniz. Eğitim videolarından oluşan ve giderek daha da gelişen zengin kitaplık sayesinde becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlarla tanışın. Creative Cloud ve Behance entegrasyonu sayesinde projelerinizi kolayca paylaşabilir ve dünya çapındaki kreatif profesyonellerden anında geribildirim alabilirsiniz.

CSS Designer

Kullanımı kolay görsel düzenleme araçları, temiz ve web standardında kodlar oluşturmanıza, degradeler ve kutu gölgeler gibi CSS özelliklerini hızla uygulamanıza yardımcı olur. Etkiyi tasarımınızda anında görebilirsiniz. Artık titiz ince ayarlara son. Koda geri dönmeye son. Sonucu tüm ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Akıcı Izgara Mizanpajı

Web tasarımları ve görsel olarak yanıt veren mizanpajlar oluşturun. Geliştirilmiş Akıcı Izgara Mizanpajı arabirimi, masaüstü bilgisayarlar ve diğer aygıtlar için farklı ekran boyutlarında görüntülenen projeler tasarlamayı son derece kolaylaştırıyor.

Edge Web Fonts

Etkileyici metinlerle ortama canlılık katın. Adobe Typekit® ile desteklenen geniş ve giderek gelişen Adobe Edge Web Fonts Kitaplığını kullanın. Dreamweaver ve Edge araçlarının içinden web fontları ekleyin. Son derece hızlı yüklenen sayfalar oluştururken, göz alıcı stillere sahip tipografileri daha fazla kontrol sağlayarak ekleyin.

Modern platform desteği

HTML, CSS ve JavaScript ile projeler yaratın. PHP’de dinamik sayfalar oluşturun. Geliştirilmiş kod ipucu ve söz dizimi renklendirme özelliklerini kullanarak daha verimli kodlama yapın.

jQuery kullanıcı arabirimi widget’ları

Sıkıcı düğmelerden ve sıradan simgelerden kurtulun. jQuery kullanıcı arabirimi widget’larını sürükleyip bırakın. Daraltılabilir içerik panellerini görüntülemek için akordiyonlar ekleyin. Tüm düğme durumlarını güncelleyerek mobil uygulamalarınızı ve arabirimlerinizi özelleştirin.

CSS’yi görsel açıdan düzenlemeye yönelik CSS Designer. Dinamik web tasarımları oluşturmaya yönelik Değişken Izgara Mizanpajları. Edge Web Fonts entegrasyonu. Edge Animate entegrasyonu. jQuery kullanıcı arabirimi bileşenlerini sürükleyin ve bırakın. Basit bir kullanıcı arabirimi ile iş akışı geliştirilir. Geçişlerin dahil olduğu CSS3 desteği. Ayarları Eşitle.

Sürüm: Adobe Dreamweaver CC

Boyutu: 272 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 18 Mayıs 2011

    ……….

"Adobe Dreamweaver CC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status