Adobe bulut depolama alanı uygulaması

Adobe Creative Cloud, bireysel kullanıcılar için 20 GB bulut depolama alanı; ekipler için 100 GB depolama alanı sunuyor. Dosyalarınız üzerinde dilerseniz ofisinizde veya evinizde, dilerseniz tabletinizde çalışın. Konseptlerinizi müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşın. Adobe Creative Cloud uygulamasının bu deneme sürümü 30 günlüktür, 2 GB bulut depolama alanı ve hizmetlere sınırlı erişim sağlar. Adobe Creative Cloud hesabınıza her yerden ulaşabilir ve tüm dosyalar, programlar ile dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud uygulamaları bir web tarayıcıda çalışmaz. Uygulamaları kullanmak için Internet’e bağlı olmanız gerekli değildir. Ve dosyalarınıza her zaman erişebilirsiniz. En sevdiğiniz yaratıcı araçlar ve hizmetlerin yepyeni masaüstü sürümleri, inceleyin. Yeni özellikler ve güncellemelere anında erişim, inceleyin. Üstelik bu sadece başlangıç. Pratik şekilde ve işbirliği içinde içerik oluşturmak için gerek duyduğunuz her şey Creative Cloud™’da.

Adobe Creative Cloud indir-bulut depolama alani

Adobe Creative Cloud ile uygulamalarınızı her zaman yaptığınız gibi indirip yükleyebilirsiniz. Ancak şimdi bütün güncellemelere yalnızca bir tıklatmayla ulaşabileceksiniz. Aslına bakarsanız üyelerimiz için yalnızca geçtiğimiz birkaç ay içinde yüzlerce yenilik sunduk. Creative Cloud, dosyalarınızı paylaşmak, geribildirim vermek ve ayarlarınızı farklı aygıtlarda kaydetmek için mükemmel yöntemler de sunuyor. Artık, dilediğiniz tasarımı dilediğiniz yerde ve dilediğinizi kişiyle oluşturabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud, Adobe Creative Suite hesabınıza ait tüm araçlara erişmenin yanı sıra, Lightroom, Muse ve Edge gibi programlara sahip olacaksınız. Adobe ile ilgili tüm uygulamalara bilgisayarınızın masaüstünden ulaşabilirsiniz. Adobe Creative Cloud diğer bulut depolama alan uygulamaları gibi, dosya depolama, cihazlarınız arasında dosya senkronize, dosya eşitleme yapabilir ve ayrıca başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud Bilgileri

Boyutu: 2.7 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Creative Cloud: Adobe Bulut Dosya Depolama Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status