October 5, 2022


Adobe Flash Professional şimdi Animate CC olarak karşınızda.

Adobe Animate nesne tabanlı animasyon ve multimedya içeriği oluşturma ortamıdır. Zengin etkileşimli içerik oluşturun ve dağıtın. Adobe Animate (Adobe Flash Professional) ile hareket aralarını daha hızlı oluşturun. Gelişen web standartları desteği varsayılan olarak sunuluyor.

Flash/Adobe AIR, HTML5 Canvas, WebGL gibi çeşitli platformlarda, hatta özel platformlarda bile en yeni çizim araçlarıyla etkileşimli animasyonlar tasarlayın ve hemen hemen tüm masaüstü veya mobil aygıtlardan izleyicilere ulaşın.

Muhteşem görünümlü animasyonlar.

Lider vektör animasyon araç setinin daha hızlı çalışmanıza ve mobil aygıtlardan en yeni ultra yüksek çözünürlüklü ekranlara kadar her yerde muhteşem görünen içerikler oluşturmanıza nasıl yardımcı olacağını görün.

Yeni desen fırçaları ve vektör fırçası yumuşatma, Animate’te çizim yapmak için daha fazla yaratıcı yol sunar.

Vektör resmi fırçaları, bir konturu çizdikten sonra yolunu değiştirmenizi ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden her türlü çözünürlüğe göre ölçeklemenizi sağlıyor.

4K ve daha yüksek çözünürlüklerde dışa aktararak videoların en yeni Ultra HD televizyon ve monitörlerde mükemmel görünmesini sağlayın.

Karmaşık animasyonlarla çalışmak artık ara hareket özellikleri üzerinde daha üstün kontrol sağlayan Hareket Düzenleyici ile çok daha kolay.

İlham alın, son ürünü oluşturun.

Animate, Creative Cloud’un parçasıdır. Bu sayede Adobe Stock dahil tüm varlıklarınıza doğrudan uygulamanın içinden erişebilir ve boş bir sayfayı hızla güzel bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Adobe CreativeSync sayesinde masaüstü ve mobil uygulamalarınızdaki tüm içerikler birbirine bağlı olur.

Creative Cloud Libraries tüm fırçalarınızı, renklerinizi, grafiklerinizi, meta verilerinizi ve diğer varlıklarınızı depolar, böylece hepsine masaüstü ve mobil aygıtlarınızdan anında erişebilirsiniz.

Uygulamalarınızdaki 55 milyon adet telifsiz görüntü, grafik ve videoyla arama yapmaya daha az, tasarım yapmaya daha fazla zaman ayırın. Yeni Adobe Stock Premium koleksiyonunda dünyanın önde gelen yaratıcı profesyonellerinin özel olarak seçtiği görüntüler bulunur.

Hemen bir şey tasarlayın.

Animasyon, mobil ve web tasarımına yönelik en yeni eğitimlerimiz ve daha pek çok içerik sayesinde Animate ve Creative Cloud’dan en verimli şekilde yararlanın.

adobe-animate

Adobe Animate Nasıl Yüklenir

1. Creative Cloud yükleyicisini açın. “CreativeCloudSet-Up.exe” dosyasını bulun ve başlatın. (Aşağıdaki bağlantıdan indireceğiniz dosya)

2. Creative Cloud masaüstü uygulamasını yükleyin. Creative Cloud yükleyicisini çalıştırın ve talimatları izleyin.

3. Animate uygulamasını yükleyin. Creative Cloud masaüstü uygulaması otomatik açılır. Giriş yaptığınızda, Animate indirilir.

Sürüm: Adobe Animate CC

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Animate Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status