August 14, 2022


Android  Adobe AIR Uygulaması

Adobe AIR (APK) Android mobil cihazlar için resmi uygulamasıdır.

Android mobil cihazları için Adobe Flash Player kaldırılmıştır. Adobe Flash Player yüklemek isteyenler içinde Adobe AIR uygulaması tavsiye edilmiştir. Adobe AIR uygulaması Android 2.3 ve üst sürümlerinde çalışır.

Adobe AIR runtime her zaman sevdiğiniz web uygulamalarını elde etmenizi sağlayan ücretsiz yardımcı bir program. Adobe AIR için oluşturulan uygulamaları bir web tarayıcı olmadan masaüstü bilgisayarınızda çalıştırmak için, masaüstüne taşımayı sağlayan gelişmiş bir program.

Android , BlackBerry , iOS cihazlar, kişisel bilgisayarlar da dahil olmak üzere – Adobe AIR çalışma zamanı platform ve aygıtlar üzerinden HTML, JavaScript, ActionScript , Flex, Adobe Flash Professional ve Adobe Flash Builder ile üretilmiş ve bağımsız uygulamalar dağıtmak için geliştiriciler sağlar.

EBay ve AOL gibi şirketler masaüstünde verdikleri hizmetlerin kullanımı sağlayan, heyecan verici yeni uygulamalar yaratmak için Adobe AIR kullanmak gerekir.

Kısacası, Adobe AIR, daha kolay, daha güçlü ve kullanımı daha eğlenceli uygulamaları anlamına gelmektedir.

Bu program sadece bir installer yani bir yükleyicidir. Bu yükleyici sayesinde Adobe AIR ile yapılmış, geliştirilmiş masaüstü uygulamalarını indirebilir ve kurabilirsiniz. .air uzantılı bu uygulamaları kurmanız için gerekli olan yükleyici programdır.

Adobe AIR (.APK) Android Bilgileri

Son Sürüm: Adobe AIR 23.0.0.257

Boyutu: 20.3 MB

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Gerekli Sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe AIR (.APK) İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status