October 5, 2022


Ücretsiz antivirüs ve casus yazılımlardan koruma programı

Efsanevi anti-casus yazılımı güçlü bir antivirüs ile birleştiren Ad-Aware Free Antivirus+, gerçek zamanlı koruma, karşıdan koruma ve kötü amaçlı URL’lere karşı sürekli güncellenen filtrelerle arttırarak sıradan bilgisayarlar için en iyi anti-malware koruması sağlayan ücretsiz ve Türkçe anti-virüs ve anti-adware programıdır.

Ad-Aware Free Antivirus +, hem gerçek zamanlı testlerde (en yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı) hem de isteğe bağlı taramalarda (40.000+ numune) son derece iyi derecelendirildi.

Günümüzde artık sadece antivirüs programları tam anlamı ile koruma sağlamamaktadır. Bu nedenle antivirüs yanı sıra zararlı yazılımları engelleme özellikleri içermesi gerekir. Ad-Aware Free Antivirus+, casus yazılımlara karşı korumayı tamamlayan hızlı bir antivirüs sistemine sahiptir. PC’nize zarar vermeden önce dosya biçiminizden bağımsız olarak tarama yapar. Otomatik tehdit güncellemeleri sayesinde en son tehditlere karşı sağlam bir koruma sağlar.

Program güvenlik sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların bilgisayarlarını daha etkili kullanması, oyunları veya filmleri rahatsız olmadan izlemesini sağlayan sessiz mod koruması içermektedir. Donma veya rahatsız edici sebeplerden karşılaşmamak için oyun moduna geçiş yapabilirsiniz.

Milyonlarca zararlı yazılım barındıran web sitesi vardır. Siz farkında olmadan bilgisayarınıza gizlice bu zararlı yazılımlar yüklenebilir. Ad-Aware Free Antivirus+, bilinen kötü URL’lerin ve web sitelerinin sürekli güncellenen bir listesini doğrulayarak web’e göz atarken sizi korur. Ad-Aware dünyanın en çok indirilen antispyware güvenlik yazılımıdır.

Gerçek zamanlı koruma sayesinde, kötü amaçlı süreçleri ve virüs bulaşan dosyaları, sisteminize başlamadan veya sisteme bağlamadan önce engeller veya askıya alır. Sadece istediğiniz orijinal konumundan doğrudan dosya veya klasörleri taramak mümkündür.

Kötü Amaçlı Yazılım Sandbox Emulator, tanımlanamayan ya da yeni kötücül yazılım türlerinden koruyan emülasyon teknolojisi içerir. Sandbox sistem içerisinde güvenli bir ortam oluşturarak ne olduğu belli olmayan dosyalara, programlara vs göz atabilir ve bilgisayarınıza zararlı yazılımların bulaşmasını engelleyebilirsiniz. Zararlı yazılımlardan korunma yollarından biride bu etkili yöntemdir.

Ad-Aware Free Antivirus+ Bilgileri

Sürüm: Ad-Aware Free Antivirus+ 11.15

Boyut: 2.46 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ad-Aware Free Antivirus+ Türkçe İndir – Ücretsiz Antivirüs ve Casus Yazılım Koruma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status