Ad-Aware – Casus Yazılım Malware Koruma Programı

Efsanevi anti-casus yazılımı güçlü bir antivirüs ile birleştiren Ad-Aware Free Antivirus+, gerçek zamanlı koruma, karşıdan koruma ve kötü amaçlı URL’lere karşı sürekli güncellenen filtrelerle arttırarak sıradan bilgisayarlar için en iyi anti-malware koruması sağlayan ücretsiz ve Türkçe anti-virüs ve anti-adware programıdır.

Ad-Aware Free Antivirus +, hem gerçek zamanlı testlerde (en yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı) hem de isteğe bağlı taramalarda (40.000+ numune) son derece iyi derecelendirildi.

Günümüzde artık sadece antivirüs programları tam anlamı ile koruma sağlamamaktadır. Bu nedenle antivirüs yanı sıra zararlı yazılımları engelleme özellikleri içermesi gerekir. Ad-Aware Free Antivirus+, casus yazılımlara karşı korumayı tamamlayan hızlı bir antivirüs sistemine sahiptir. PC’nize zarar vermeden önce dosya biçiminizden bağımsız olarak tarama yapar. Otomatik tehdit güncellemeleri sayesinde en son tehditlere karşı sağlam bir koruma sağlar.

Program güvenlik sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların bilgisayarlarını daha etkili kullanması, oyunları veya filmleri rahatsız olmadan izlemesini sağlayan sessiz mod koruması içermektedir. Donma veya rahatsız edici sebeplerden karşılaşmamak için oyun moduna geçiş yapabilirsiniz.

Ad-Aware Free Antivirus son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • SF
    19 Nisan 2012

    züppppppeeeerrrrrrrrrrrrr

"Ad-Aware 9.6.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status