October 5, 2022


Silinmiş dosyaları geri getirme programı

Acronis True Image 2016,  tüm verilerinin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir veri kurtarma ve sistem güvenliği programıdır.  Acronis True Image ile sisteminizdeki diskleri yedekleyebilir, yedeklemelerinizi geri alabilir ve tam disk kopyalaması yapabilirsiniz. Bu programla artık format atmaktan kurtulacak ve sisteminizi 10 dkda yedeklediğiniz ana döndürebileceksiniz.

Yazılımdan, dosya artıkları yüzünden giderek azalan Windows performansını artırmak amacıyla da yararlanılabilir. Gelecekteki tüm geri yüklemeler için işletim sistemini ve aygıt sürücülerini kurduktan hemen sonra sabit diski bir kez yedeklemek yeterli. Disk imajı diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına, CD/DVD’lere aktarılabiliyor. İmaj dosyaları sabit disk üzerindeyse, sanal sürücü olarak kullanılabiliyor. En büyük yenilik programın Windows oturumunda kullanılabilmesi. Yani sistemi açılış disketiyle başlatmak gerekmiyor. Recovery CD/ DVD’si ile farklı medyalardaki imaj dosyalarına göz atmak, USB ve Firewire sürücülere veri aktarmak mümkün. Kullanıcılar her ufak değişiklikte diskin tamamını yeniden yedeklemek zorunda değil. Doğrudan Windows üzerinden erişilemeyen güvenli disk alanı, virüslerin imaj dosyalarına zarar vermesini engelliyor.

Acronis True Image’ın özelliklerine bakacak olursak; Çevrimiçi disk yedekleme oluşturabilme. Yedekleme kayıtlarına bakma. Otomatik yedekleme planlama. Disk yedeği doğrulama aracı. Disk sürücüsü kopyalama ve yükseltme. Çoğalan disk yedeklemeleri oluşturma. Kişisel dosya ve klasörler ya da sistem girişlerini geri alma. Güvenlik bölgesi(Diskinde yedeklenen dosyaları saklayamayacak kullanıcılar için).

acronis-true-image-indir-veri-kurtarma-

Başlangıç kurtarma yöneticisi. Tüm boyutlardaki sabit diskler için destek. Geri almadan sonra sistem dosyalarını denetleme. Şifre koruması sunuyor. Kullanıcı tanımlı sıkıştırma düzeyleri. Tüm düzeylerdeki IDE ve SCSI RAID denetim desteği. Bölüm tipini, dosya sistemini değiştirme.

Acronis True Image Bilgileri

Son Sürüm: Acronis True Image 2016

Boyutu: 269.11 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Acronis

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Acronis True Image İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status