Profesyonel müzik üretim ve düzenleme programı

ACID Pro 7, kesintisiz bir stüdyo üretim ortamı için tam çok yönlü kayıt ve karıştırma, MIDI sıralama ve döngü işlevselliğini bir araya getiren bir DAW güç merkezidir. Şeffaf Teknoloji tasarımı ile ACID Pro 7 yazılımı yaratıcı iş akışına yönelik tipik engelleri ortadan kaldırır, böylece fikirlerinizi zahmetsizce gerçek sonuçlara dönüştürebilirsiniz.

ACIDized döngüleri ses dosyalarından fazla değildir. Bunlar, örneklerin uzunluğu, geçici ve hatta anahtarı hakkında bilgi içerir. ACID ses dosyalarını analiz eder ve bilgiyi ses ve adımla kolaylıkla işlemek için kullanır. ACID Pro 7 yazılımı ayrıca 90 sanal enstrümana sahiptir; böylece kutudan çıkarak müzik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı MIDI işleme ve MIDI olayları üzerinde kesin kontrol ile, ACID Pro 7 yazılımında benzersiz MIDI sıralamasını deneyin. Modül, ifade veya diğer MIDI denetleyici verilerini otomatikleştirmek ve değiştirmek için parça zarflarını kullanın.

VST aletleri ve eklentileri için yerel destek ile paletinizi genişletin. EQ değişimleri oluşturun ve parametre otomasyonuyla efektler ekleyin. ReWire ve ASIO desteği, ACID Pro 7 yazılımını sorunsuzca mevcut stüdyosunuzla bütünleştirmenize yardımcı olur.

acid-pro

ACID Pro 7 yazılımı, esnek ve etkili bir kayıt ortamı için özel bir karıştırma konsolu vardır. Yönlendirme belirtin, ses efektleri atayın ve parçalar ve harici efekt işlemcileri kullanın. ACID Pro 7 yazılımı, Mackie Control ve Frontier Design TranzPort gibi cihazlar için kontrol yüzeyi otomasyonunu ve kanal izlemeyi de desteklemektedir.

ACID Pro 7 yazılımı, Mackie Control ve Frontier Design TranzPort gibi cihazlar için kontrol yüzeyi otomasyonunu ve kanal izlemeyi destekler. Eşsiz Beatmapper aracı remix işlemini kolaylaştırır ve Chopper aracı, etkileyici davul dolguları, kekemeler ve DJ efektleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Düzenlemelerinizin tüm bölümlerini sürüklemek, basamak kaydırma, kesme, kopyalama ve yapıştırma için klasör parçaları ve küme düzenleme ile verimliliği en üst düzeye çıkarır. Kompozisyonlardaki olayları seçmek ve düzenlemek için Klip Havuzu’nu kullanın veya tempo eğrileri ile dramatik ve ince tempo değişiklikleri yapın. Projeler hemen hemen her formatta teslim edilebilir; hepsi de ACID Pro 7 ortamından ayrılmadan.

ACID Pro 7, profesyonel müzik üretimi ve düzenlemesi için, iZotope tarafından desteklenen ACID Pro Effects Rafı dahil yazılımları içerir.

Acid Pro Bilgileri

Sürüm: Acid Pro 7.0e

Boyut: 145 MB

Lisans: Deneme sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Sony Creative Software, Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Acid Pro Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status