August 15, 2022


Windows için Bedava Kişisel Finans Yönetimi Programı

AceMoney Lite kişisel finans yönetimi programı, çek defterini yönetmeyi, bütçeleri yaratmayı ve yönetmeyi, birden fazla para birimi ile finanse etme, harcama alışkanlıklarını takip etme, masrafları kaydetmeyi kolaylaştırır ve hatta çevrimiçi bankacılık işlemlerini gerçekleştirir.

Hesap bilgileri paylaşılabilir veya şifre korumalıdır. Program, kullanımı kolay ve çoğu ticari paketten daha kolay bir arayüz ile geliyor. AceMoney Lite, kişisel banka hesabınızı dengelemek ve paranızın nereye gittiğini takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Ücretsiz sürüm, tek bir banka hesabı ile sınırlıdır.

Program 100’den fazla önceden tanımlanmış harcama kategorisine sahiptir. Her kategori için bütçe sınırlarını ayarlayın ve gerçek ve bütçe değerleri arasındaki farkı izleyin. Hisse senedi opsiyonları, Çalışan Hisse Senedi Alım Planları veya diğer yatırım faaliyetleri. Hisse senedi fiyatlarını manuel olarak girmenize gerek yok: AceMoney onları netten indirecek.

Yazılım, 150 farklı para birimini desteklemekte ve döviz kurlarını İnternet’ten otomatik olarak indirmektedir. Çevrimiçi bankalardan bilgileri QIF ve OFX formatlarında indirebilir ve alabilirsiniz. Küçük bir işletme işletiyorsanız, ifadeler üretmek veya karmaşık istatistiksel analiz yapmak için HTML, Metin veya CSV biçimlerine dışa aktarın. Kişisel finans yazılımı olan AceMoney, faturalarınızı kontrol altına alıyor ve ne zaman ödenmeleri gerektiğini size gösterir.

AceMoney Lite Sistem Bilgileri:

Boyut: 6.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AceMoney Lite İndir (Windows) Ücretsiz Kişisel Finans Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status