September 29, 2022


Gelişmiş fotoğraf yönetim programı

ACDSee Pro 10, görüntülerinizde en iyi sonucu elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunmanın yanı sıra zahmetsiz dijital varlık yönetimi, RAW fotoğraf düzenleme ve görüntü üretiminizin geliştirilmesi ve kontrolü için yüzlerce tahribatsız ayarlama sunar. ACDSee ailesinin bu sağlam, GPU zenginleştirilmiş üyesiyle fotoğrafçılığın iş akışındaki tüm önemli görevlerini yerine getirin.

Geliştirme Modu: Piksellerin kendilerini ayarlamak yerine, ayarlamalar için talimatlar oluşturmanıza olanak tanıyan Geliştirme modunda, özellikle bir RAW dönüştürme ortamı olarak tasarlanmış geniş bir parametrik ayarlama gerçekleştirin. RAW, JPEG ve diğer resim formatlarında çalışın.

Piksel Hedefleme: Pikselleri, resim içindeki belirli renkleri ve tonları hedefleyerek çeşitli düzenleme modu araçları ile seçici olarak ayarlayın. Cilt tonlarını bile hedef alabilirsiniz.

Ayarlamaları Otomatikleştir: Toplu İşlem Düzenleme yalnızca bir avuç düzenleme içeriyor olsa da, Düzenleme modu 200+ ayarlamasını kaydetmek ve toplu uygulamak için ACDSee işlemleri kullanabilirsiniz.

acdsee-pro

Ayarlamalar yaparken, çalışmalarınızı o noktaya kadar kaydetmek için istediğiniz zaman anlık fotoğraflar çekin. İstediğiniz şekilde düzenlemeye devam edin, anlık görüntüsündeki sürüme istediğiniz zaman geri dönün.

Photoshop Plugin desteği ile genişletilmiş düzenleme yetenekleri: Düzenleme modu ayarlama iş akışınıza Photoshop eklentileri alma ve uygulama olanağı ile yaratıcılık alanınızı genişletin. Kendi efektlerinizi çizin ve bunları sınıfının en iyisi fotoğraf düzenleme araçları ile birlikte kullanın.

Doğrudan bilgisayarınızdaki klasörlere bağlayın, ayrı bir kitaplıktan içeri aktarmayın. Fotoğraflarınızı cihazınızdan aldığınız sırada düzenleyip kataloglayarak artan hız ve performansın keyfini çıkarın.

Meta veriler, dosya özellikleri, tarih, olay, anahtar kelime, derecelendirme, renk etiketi ve GPS konumunu temel alan resimleri bulun. Ayrıntılı aramaları kurun ve kaydedin, tek kelimeleri veya cümleleri girin, yalnızca belirli klasörleri arayın veya Hızlı Arama çubuğuyla bu belirli bir resmi bulun.

ACDSee Pro Sistem Bilgileri

Boyut: 1.23 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ACDSee Pro Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status