Gelişmiş fotoğraf yönetim programı

ACDSee Pro 10, görüntülerinizde en iyi sonucu elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunmanın yanı sıra zahmetsiz dijital varlık yönetimi, RAW fotoğraf düzenleme ve görüntü üretiminizin geliştirilmesi ve kontrolü için yüzlerce tahribatsız ayarlama sunar. ACDSee ailesinin bu sağlam, GPU zenginleştirilmiş üyesiyle fotoğrafçılığın iş akışındaki tüm önemli görevlerini yerine getirin.

Geliştirme Modu: Piksellerin kendilerini ayarlamak yerine, ayarlamalar için talimatlar oluşturmanıza olanak tanıyan Geliştirme modunda, özellikle bir RAW dönüştürme ortamı olarak tasarlanmış geniş bir parametrik ayarlama gerçekleştirin. RAW, JPEG ve diğer resim formatlarında çalışın.

Piksel Hedefleme: Pikselleri, resim içindeki belirli renkleri ve tonları hedefleyerek çeşitli düzenleme modu araçları ile seçici olarak ayarlayın. Cilt tonlarını bile hedef alabilirsiniz.

Ayarlamaları Otomatikleştir: Toplu İşlem Düzenleme yalnızca bir avuç düzenleme içeriyor olsa da, Düzenleme modu 200+ ayarlamasını kaydetmek ve toplu uygulamak için ACDSee işlemleri kullanabilirsiniz.

ACDSee Pro son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ACDSee Pro 3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status