Abbyy FineReader 12 Türkçe İndir

ABBYY FineReader, bireysel kullanıcıların taramaları, PDF’leri ve dijital fotoğrafları aranabilir ve düzenlenebilir belgelere dönüştürmesine yardımcı olur. Rakipsiz tanıma doğruluğu ve dönüştürme kapasitesi, yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler daha az adımda daha fazla iş yapabilmenizi sağlar.

ABBYY FineReader 12 OCR yazılımı; kağıt evrakları, PDF’leri ve metin içeren fotoğrafları tarayarak düzenlenebilir ve içinde arama yapılabilir dosyalar ve e-kitaplar oluşturur. Sürat ve kusursuzlukta yeni bir çığır açan yazılım, 189 dilde ve her türlü dil kombinasyonunda yeniden yazma ve biçimlendirme ihtiyacını ortadan kaldırarak üstün kalitede metin tanıma hizmeti sunar. En sık kullanılan dönüştürme görevlerine tek tıklamayla erişim imkânı sunan yazılım, çok daha az adımda çok daha fazla iş yapmanıza olanak tanır.

ABBYY FineReader 12 Professional Edition

Taramaları ve PDF’leri aranabilir dosyalara dönüştürün.

Belgelerinizi rakipsiz tanıma doğruluğu ile dönüştürün ve yeniden yazma zorunluluğunu ortadan kaldırın.

PDF dosyalarındaki bilgilere ulaşın.

PDF dosyalarında kilitli olan bilgileri kolayca değiştirin, güncelleyin ve kullanın.

Daha az işlemle daha çok iş yapın.

Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler, daha az adımda daha fazla iş yapabilmenizi sağlar.

abby finereader

ABBYY FineReader 12 Professional Edition

Belgelerin üstün hız ve mükemmel doğrulukta dijital ortama aktarılması

Görüntüleri tarayıp hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde düzenlenebilir metinlere ve aranabilir PDF’lere dönüştürebilirsiniz! %99,8’e kadar tanımlama doğruluğu sunduğu kanıtlanmış teknolojiden yararlanın. Yeni siyah-beyaz modu daha az disk alanı kaplarken %30 daha hızlı sonuç verir.

Yeniden yazma ve biçimlendirmeye son

FineReader 11, ABBYY’nin yenilikçi Gelişmiş Belge Tanıma Teknolojisi (ADRT) sayesinde doğru metin akışı, tablo, sütün, içindekiler, üstbilgi, altbilgi, dipnot, sayfa numarası, tablo/diyagram bölümleri, yazıtipi boyutu ve stili dahil olmak üzere çok sayfalı belge yapısını ve formatını hassas bir şekilde yeniden oluşturarak yeniden yazma yükünden kurtarır.

Hızlı, doğru ve güvenli PDF dönüştürme

PDF belgelerini verimli bir şekilde düzenlenebilir metinlere dönüştüren ABBYY FineReader 11 ile her türlü PDF*** üzerinde kolayca değişiklik yapabilirsiniz. FineReader 11, hassas bilgilerin korunması ve belgelerin arkadaşlarınız ve müşterilerinizle güvenli bir şekilde paylaşılabilmesi için PDF güvenlik ayarlarını destekler.

Tekrarlanan dönüştürme görevlerine hızlı erişimle daha yüksek verim

Kullanıcı dostu arayüz ve önceden tanımlanmış otomatik Hızlı Görevler, verimliliği artırır ve karmaşık rutinleri ve ayarları öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Diğer OCR’lere göre daha fazla dil desteği

ABBYY FineReader 11, 189 dil içinden herhangi bir dil kombinasyonunda otomatik olarak tanıyarak çok dilli belgeleri dönüştürür. Yeni Arapça ve Vietnamca desteği ile FineReader, global kabiliyetlerinizi genişletmenize yardımcı olur.

Hareket halinde belge toplama için eşsiz kamera OCR

Belgeleri herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde yakalayabilirsiniz! Son teknoloji görüntü düzeltme araçları, mümkün olan en iyi dönüştürme sonucunu sunmak için hareket bulanıklığını, ISO gürültüsünü, 3D görüntü bozukluğunu, parlaklığı, karşıtlığı, renk seviyelerini ve eğimli metinleri düzeltir.

E-kitap oluşturma

Hareket halindeyken okumak için sevdiğiniz kitapları ve makaleleri yeni ePub® ve FB2 formatında tarayın veya Amazon® Kindle® hesabınıza gönderin.

Çeşitli dosya formatlarını kaydetme veya gönderme (OpenOffice.org® Writer dahil)

FineReader 11, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla çok çeşitli belge ve görüntü kaydetme formatını destekler. Ayrıca kaydetmeden önce sonuçları doğrudan Microsoft Word, Excel®, PowerPoint, Adobe Acrobat, WordPerfect, OpenOffice.org Writer ve ağ tarayıcısı gibi uygulamalara da gönderebilirsiniz.

Not: Programın deneme sürümü 15 gün boyunca kullanılabilir; 50 sayfa tanıma ve bir defada bir belgenin ancak bir sayfasını kaydetme/yazdırma imkanı sağlar. Denem sürümü 189 tanıma dilini destekler ve mevcut tüm arayüz dillerini içerir. Program kurulumu sırasında gerekli arayüz dilini; örneğin Türkçeyi seçiniz.

Sürüm: Abbyy FineReader 12.0 PRO

Boyutu: 339.62 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: ABBYY

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • husemattin
    1 Şubat 2016

    çok iyi

"Abbyy FineReader 12.0 PRO İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status