August 17, 2022


AAA Logo Creator

AAA Logo Creator gelişmiş bir logo hazırlama programıdır. AAA Logo Creator programı her türlü logo hazırlama imkanı sunuyor. Nasıl logo yapılır diye düşünmeyin artık. Web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100’den fazla hazır logo ve 8000’den fazla logolarda kullanabileceğiniz objeler içeriyor.

AAA Logo ile yüksek çözünürlüklü baskı için web sitesi grafik veya iş grafik hemen hemen her tür oluşturabilirsiniz. Logo, afiş, düğmeler, başlıklar ve simgeler zengin renkleri, gradyanlar, gölgeler ve yansımaları ile web siteniz için. Kartvizit, antetli kağıtlar, posterler ve diğer iş kırtasiye gibi İş grafik dizayn ve doğrudan AAA Logo dan basılı veya oluşturulan görüntüleri diğer uygulamalarda kullanılmak üzere ihraç edilebilir.

Şimdi, herkes, ne olursa olsun yaratıcı yeteneği ile birkaç tıklama ile etkileyici bir logosu haline şekiller ve metin karışımı olabilir. Sadece ön koleksiyon gibi bir logo düzen-inşa seçin, işletme adı ve sloganı eklemek logosunun elemanları düzenlemek şablonları. Ve son olarak, bazı stil geçerlidir. That’s it. Şimdi, baskı için logosu proje verebilirsiniz veya Web için. Ayrıca önceden inşa logosu şablonları, kendiniz sıfırdan logolar yapabilirsiniz

Otur ve öğrenme birkaç dakika sonra logosu yüksek kalitede profesyonel görünümlü. Program yeterince gerek 1000-sayfa kullanım kılavuzu okumak olmadan ne yaptığını anla. Sadece şablonları, logosunu seçerken düğme ve geçiş kaydırıcıları iterek başlayın. Sonra yarım size bir logo tasarımı yıldız gibi geçici bir logo ile kendinizi bir saat bulabilirsiniz!

AAA Logo Creator son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AAA Logo Creator 2008 2.25 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status