Web Sitesi İçeriğini ve Yapısını Analiz Etme Programı

Hata ve olası iyileştirmeler için tüm web sitenizi analiz etmeniz mi gerekiyor? A1 Web Sitesi Analizcisi ile yazım denetimi yapabilir, iç bağlantıyı iyileştirebilir, HTML ve CSS’yi doğrulayabilir, tüm sayfaların Google Analytics yüklü olduğunu doğrulayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

A1 Website Analyzer, herhangi bir web sitesinin içeriğini ve yapısını analiz etmenizi, kırık linkler ve sayfa yönlendirme bulmanızı sağlayan bir programdır. Program, sitenizi girdi URL’sine veya yerel dosya yoluna göre tarar ve sayfa yükleme süreleri, bağlantı istatistikleri, dosya boyutları, doğrulama hataları ve diğer teknik ayrıntıları içeren ayrıntılı bir site haritası döndürür.

Ayrıca, her sayfadaki gelen ve giden bağlantılar temel alınarak bir önem puanı hesaplar. Toplanan veriler XML formatında saklanır ve diğer uygulamalarla birlikte kullanılmak üzere CSV’ye aktarılabilir. Diğer özellikler, entegre W3C HTML ve CSS doğrulama, sayfa kaynak görünümü, temel kimlik doğrulama desteği, tarama filtreleri ve daha fazlasını içerir.

NOT: Programı 30 günlük bir deneme süresine ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Süre bitiminde isterseniz ise satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

A1 Website Analyzer sistem bilgileri:

Boyut: 5.30 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"A1 Website Analyzer İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status