7-Zip (32 Bit): Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

7zip genellikle standart ZIP arşivleme formatına göre% 30-50 daha iyi sıkıştırma sonuçları veren yeni f 7z biçimi kullanarak, en yüksek sıkıştırma oranına sunan açık kaynaklı ücretsiz ve Türkçe dosya sıkıştırma ve arşivleme programıdır. Sonuçlar dosya türüne bağlı olarak değişebilir. 20 MB boyutundaki dosya 10 MB boyutuna düşürülmüştür. İnternet üzerinden sürekli dosya gönderiyor veya web sitenize dosya yüklüyorsanız 7-Zip programı sizin için çok faydalı olacaktır.

Buna ek olarak, 7Zip; 7z, ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM, DEB arşivleme ve sıkıştırma formatlarını destekler, bu yüzden de tüm popüler arşiv dosyaları ile kullanılabilir. Program temel dosya gezgini arayüzü sunuyor ve ayrıca Windows sağ tıklama menüsüne entegre olur. Mevcut dosya hangi arşiv formatında olursa olsun 7-Zip ile arşivden dosyayı çıkarmak mümkündür. Ayrıca dosyaları zip, rar yapmak da mümkündür. Yani arşivlemek istediğiniz dosyayı .rar veya .zip formatında arşivleyebilirsiniz.

7zip-dosya-arsivleme

“7-Zip” programının sıkıştırma oranı gerçekten çok iyi. ZIP, RAR vb alışkanlıkları bir kenara bırakın ve arşivleme için f7z formatını deneyin.

7-Zip Bilgileri

Son Sürümü: 7-Zip 16.04

Boyutu: 1.05 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-bit

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"7-Zip (32 Bit) Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status