iTunessiz iOS Dosyaları ve Verileri Yönetme

iTunes kullanmadan iOS cihazları yönetmek istiyorsanız ise o zaman 3uTools ile en verimli şekilde dosyaları ve verileri kolayca yönetebilirsiniz. 3uTools, uygulamaları, fotoğrafları, müzik, zil sesleri, videolar ve diğer multimedya dosyalarını yönetmeyi o kadar kolaylaştırıyor.

Tamamıyla iOS cihazının aktivasyon, jailbreak, pil ve iCloud kilit durumlarının yanı sıra ayrıntılı iOS ve iDevice bilgilerine de yine bu yazılım ile ulaşabilirsiniz. Çeşitli uygulamalar, farklı zil sesleri ve eşsiz Duvar kağıtları sizi özgürce indirip keyfini çıkarmanızı bekliyor. iOS Aygıtlar için mevcut yazılımları otomatik olarak eşleştirin. Normal modda, DFU modunda ve kurtarma modunda iOS flaşını destekleyin.

Tek tıkla jailbreak, jailbreak işlemini çok basit ve kolay hale getirir. SHSH yedekleme, ana bant yükseltme / indirgeme ve benzeri gibi daha gelişmiş özellikler. iOS kullanıcıları için veri yedekleme, zil sesi yapmak, video dönüştürme, geçersiz simge silmek vb. bir dizi özelliği bulacağınız şekilde tasarlanmış olarak kullanabileceksiniz.

3uTools sistem bilgileri:

Boyut: 62.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"3uTools Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status