August 17, 2022


3D Morris Prof: Ücretsiz 9 Taş Oyunu

3D Morris Prof oyununu çoğumuz biliyoruzdur. Bazı kesimlerde dokuz taş oyunu, bazı kesimlerde tahta oyunu diye bilinen güzel bir oyundur.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman ilk önce elinizde ki bir taşı noktalardan birine yerleştiriyoruz. Sonra rakibiniz taşı istediği bir yere yerleştiriyor. Oyuna başlangıçta ki amaç rakibin 3 taşının da aynı hizada olmaması. Eğer 3 taş aynı hizaya gelirse, rakip taşlarınız arasından istediğini ortadan kaldırır. Oyun böylece devam eder. Her 3 taş aynı hizaya gelirse bir taş eksiliyor. Son 3 taş kaldığı zaman taşı istediğiniz bir noktaya taşıyabilirsiniz. Ama 3 taştan birisi kaldırılırsa oyun artık biter.

Evet arkadaşlar bu oyunu daha önceden oynayan arkadaşlar çok sevecek. Eskiden biz, kağıt üzerinde oynardık. Artık bilgisayarınız üzerinde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Yardımcı Not: Oyun kurulumu yaparken Babylon araç çubuğunu kurmak isteyecektir. Kesinlikle kabul etmeyin. İşaretlemediğiniz zaman ileri seçeneği aktif olmuyor. Yapacağınız oyun kurulum penceresini kapatmak. Kapatma seçeneğine tıkladığınız zaman kurulum kapanmayacaktır. Babylon araç çubuğu seçeneğini atlama seçeneği çıkacak. Skin seçeneğine tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Boyutu: 4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"3D Morris Prof İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status