August 15, 2022


Android Türkçe Keskin Nişancılık Oyunu

Keskin nişancılık oyunları sevenlerden birisi iseniz o zaman Android telefon ve tablet üzerinden en iyi atıcılık oyunlarından olan Sniper 3D Assassin ile güzel vakit geçireceksiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirecek ve Türkçe arayüzü ile daha rahat oynayacaksınız.

Sniper 3D Assassin ile oyun içi yapacağınız görevler olacak. Bu görevleri tamamlamak için size gerekli bilgiler verilecek. Dikkatli olun hedeflerinizi kaçırdığınız an yeniden başlarsınız. Dürbünlü tüfeğiniz ile gösterilen hedeflere odaklanın ve düşman kaçmadan onları imha edin. Eğer oyun görsellerine önem veren bir oyuncu iseniz o zaman bu nişancılık oyunu sizin beklentilerinize cevap verecek.

Oyun konu itibari ile küresel çapta suçlulara karşı verilen mücadeleye karşı seninde yerini alman gerekiyor. Nasıl bir sniper olduğunu böylece herkese göster. Gerçeğe dayalı 3B grafikler ile donatılmış oyun sahnelerinde süper animasyonlara kendinizi kaptırarak yüzlerce görevi tamamlayın. 13 farklı şehirde görevleri tamamlamaya çalışırken her türden yüzlerce çeşit sniper tüfekleri arasından kendine en uygun olanını seçerek oyna.

Sniper 3D Assassin sistem bilgileri:

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"3B Grafikli Ücretsiz Sniper 3D Assassin Keskin Nişancı Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status