Ücretsiz ve Türkçe 360 Derece Video Oynatma Programı

Gelişen teknoloji ve araçlar sayesinde 360 derece videolar hazırlamak mümkündür. Bilgisayarda 360 derecelik videoları izlemek için kullanılabilecek pek program yoktur. Bunun için arama yapmanız gerek yok. Hepimizin yakından tanıdığı GOM Player ile 360 derece video izlemek mümkündür. Eğer bilgisayarınızda GOM Player yüklüyse güncel olduğundan emin olun. Yüklü değilse en güncel GOM Player’ı buradan indirebilirsiniz.

windows-10-bilgisayarda-360-derece-video-izleyin

Bilgisayarınızda 360 derece video varsa, GOM Player programını açın ve program arayüzünde herhangi bir boş alan sağ tıklayın ve ardından Videoyu 360 derece oynat seçeneğine ve ardından Videoyu 360 derece oynat seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkacak pencereden Dosya aç butonuna tıklayarak videoyu yükleyin ve izlemeye başlayın. Eğer 360 derecelik video yoksa karşınıza çıkan açılır pencereden YouTube üzerinde yüklü 360 derece videolardan birini tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz.

windows-10-bilgisayarda-360-derece-video-oynatma

GOM Player, Windows bilgisayarda 360 derece video oynatma programı olarak ilklerden sayılır. Zamanla 360 derece videoları izlemek için daha üst düzey programlar geliştirilecektir. Şimdilik 360 video izlemek istiyorsanız GOM Player işinizi görecektir.

GOM Player en güncel sürümü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 bilgisayarda 360 derece video izlemenin mümkün olduğunu söylemek isteriz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"360 Derece Video Oynatma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status