August 15, 2022


2048: iPhone, iPad için Ücretsiz Bulmaca Oyunu

2048 sayılar ile oynayacağınız ve son zamanlarda popüler olan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyun küçük büyük herkesin oynayacağı bir oyun yapısına sahiptir. Ancak çok ama çok basit gibi görünüyor ama oynayarak oyunun amacına ulaşmak o kadar da basit değil. Oyunun amacı demişken şu söyleyeyim. Oyunda ki amacınız rakamları toplayarak 2048 sayısına ulaşmanız gerekiyor.

Evet çok basit gibi görünüyor değil mi? Yapacağınız sadece kare olarak karşınıza çıkan oyun ekranında 2’den başlayan sayılar ile 2, 4, 8, 16, şeklinde sayıları toplayarak istenen sayıya ulaşmanız gerekiyor.

2048-indir-iphone-ipad

Sayılar ekranın her tarafından gelmektedir. Yani siz ekranı hangi yönden çekseniz sayıları toplamak için sayılar o taraftan gelmektedir. Yalnız dikkatli olun 2048 sayısına ulaşana kadar ekran tamamen dolmasın. Dolduğu zaman artık hamle imkanı kalmayacağından dolayı oyunu bitiremezsiniz. Sadece aldığınız puan kaydedilir.

Multiplayer (çok oyunculu) modu sayesinde diğer oyuncular ile oynayın. Eğlenceli çıtır sesleri, basit arayüzü ve kolay oynanış şekli ile beğeneceğiniz oyunlardan birisi olacak. İyi eğlenceler…

2048 (iPhone / iPad) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 22.5 MB

Dil: İngilizce

Gerekli sürüm: iOS 7.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"2048 İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status