August 17, 2022


2048: Android için Ücretsiz Bulmaca Oyunu

2048 son dönemlerin en popüler oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olarak Android akıllı telefon ve tablete indirerek oyunun keyfini doyasıya yaşayın. Oyun oynanış itibari ile oldukça kolay bir yapıya sahiptir. Basit ara yüzü sayesinde de basitçe oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

2048 oyununu her yaş grubundan kişi oynayabilir. İster büyük yaştakiler isterse de daha küçük yaşa sahip olanlar. Oyunun amacı oldukça basittir.Eğer bu oyunu hala oynamadıysanız o zaman oyundaki amacınız bilmelisiniz çok basit. Karşınıza kare bir ekran çıkmaktadır. Bu ekranda ilk etapta karşınıza 2 tane 2 sayısı çıkmaktadır. Yapmanız gereken oyunun adından da anlaşılacağı gibi 2048 sayısına ulaşmaktır.

2048-indir-android

Oyunda yapacağınızı anladınız değil mi? 2048 sayısına ulaşmak için yapacağınız 2’den başlayarak 4, 8, 16, 32, 64 şeklinde olmak üzere toplaya toplaya istenen sayıya ulaşmak gerekiyor. Ama bilmeniz gerekiyor ki o kadar da kolay olmuyor. Çünkü önemli ölçüde düşünmeye sevk ediyor oyun. 2048 sayısını toplamaya doğru giderken dikkatli olun ekranın tamamı sayıyla dolmasın.

Sayılar ekranın her tarafından gelebilmektedir. Sayıların nereden geleceğine siz karar vereceksiniz. Hangi yönden çekseniz o taraftan gelir. Çok oyunculu modu ile diğer oyunculara karşı yarışın. 3 farklı oyun modu ve çıtır sesler ile eğlenceli bir oyundur ve güzel geçirmenize yardımcı olacaktır. İyi eğlenceler…

2048 (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: Cihaza göre değişir

Dil: İngilizce

Gerekli sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"2048 İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status