August 13, 2022


132 Günde İngilizce 1

İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olacak harika bir uygulamayı paylaşmak istiyorum. Seviyenize uygun olan konuları açarak kolayca bilgisayarınızdan çalışabilir. Ya da isterseniz konuları bir PDF dosyasında toplayarak akıllı cihazlara aktarabilirsiniz.

132 Günde İngilizce 1 uygulamasının içeriğine baktığımız zaman Çalışma Temel seviye İngilizce, Orta seviye İngilizce, İleri seviye İngilizce konularını içeren toplam 132 konu başlığı içermektedir. Her bir seviyede 44 konu bulunmaktadır. Hangi seviyede iseniz ona göre kendinize bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

İlk ve orta dereceleri eğitim kurumlarında öğretilen İngilizce müfredatına uygun olarak geliştirilmiştir. Çalışma konu anlatımları, testler, etkileşimli alıştırmalar, sözlük, günlük konuşmalardan örnek cümleler içermektedir. Konu anlatımlarında yer alan örnek cümlelerin tamamının tercümesi mevcuttur.

Çalışmada yer alan bilgiler kopyala/yapıştır yöntemi ile Windows ve ofis programlarına aktarılabilmektedir. Tüm bilgilerin yazıcı dökümleri alınabilmektedir.

Boyut: 4.62 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • fatih
    12 Haziran 2012

    sağoluzzzzzzzzzzz

  • 12 Ağustos 2012

    thank-u

"132 Günde İngilizce 1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status