February 19, 2019

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Özellikleri

Erkeklerin dünyasını bilmek istermisiniz.Acaba erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır.Erkekler için vazgeçilmez olan özellikler ve erkeği etkileyen en önemli özellikleri ortaya çıkardık. İşte size erkeklerin en çok hoşlandığı kadınların özellikleri.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkeklerin kadınlarda en çok hoşuna giden özellikler.Dikkatlice okuyun ve sizden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlayabilirsiniz.

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği özellikleri neler?

Erkeklerin beğenilerinin karmaşık olduğunu düşünenler çok yanılıyorlar. Klasik erkek davranışları göz önünde tutularak oluşturulan “Onları mutlu eden 10 özellik” listesi, standart erkek profili hakkında size daha çok bilgi verecek ve belki de artık “Niye beni değil de onu seçti” demekten kurtulacaksınız!

Çekicilik

Bir erkeğin sizi fark etmesini sağlayan ilk nokta dış görünüşünüzdür. Onu etkilemeniz için gereken ilk şey de haliyle biraz çekiciliktir! Bunun için olağanüstü bir çabaya gerek yok. Bakımlı ve kendinden emin bir ifadeye sahip olmanız, sizi yeteri kadar çekici kılacaktır çünkü… “Kendinden emin” tanımını kesinlikle ukalalık ya da havalı davranmak olarak algılamayın. Mesela aranızda kendinizi ifade etmenizi engellemeyecek kadar mesafe bırakın. Gizemli durmanızda ve her şeyi apaçık konuşmamanızda yarar var.

İdeal vücut

Karşınızdaki erkeğin sizde ikinci olarak dikkat edeceği şey vücut hatlarınızdır. Göğüsleriniz, kalçanız ya da boyunuzun uzunluğu onu cezbedebilir. İdeal vücut hatları olarak yorumladıkları 90-60-90′a yaklaşabiliyorsanız, zaten birçok rakibinizi geride bıraktınız demektir. Ancak unutmayın ki bazı erkeklerde ideal vücut anlayışı değişir. Kısa boylu, küçük göğüslü ya da çok uzun boylu olmanız tercih sebebi olabilir; o da sizin şansınıza kalmış!

Güzel bir yüz

Sıra geldi yüzünüze… Tanıştığınız erkeğin yavaş yavaş incelemeye başladığı yüzünüzün doğal bir güzelliğinin olması, gözlerinizin, kulaklarınızın ve burnunuzun yüzünüzle orantılı olması, sizi bu elemeden geçirecektir. Gözlerinizin ve dudaklarınızın güzelliği, bu aşamada ayrı bir önem taşır. Dudak kalınlığınız, konuşurken kullandığınız mimikler, gözlerinizin iri ya da ufak olması yine tercihleri etkileyecektir.

Tutku

Bunca adımdan sonra partneriniz sizden tutku ve şehvet de bekleyecektir. Kendisine pozitif yaklaşmanız, birlikte olduğunuzun her anı keyifli kılmanız iyi olur. Bu şartlar altında yanınızdaki erkek, en mutlu erkek sayılabilir.

Saygı

Diğer hemcinslerinin yanında onu küçük düşürecek şakalar yapmanız büyük dezajantaj! Erkekler böyle bir hareketi saygısızlık olarak yorumlar. Gözündeki değerinizin azalmasını istemiyorsanız, ona başkalarının yanında saygılı davranmalı, hatta arada bir pohpohlamalısınız.

Espri anlayışı

Karşınızdaki erkeğin yüzünü güldüren her şeye iyi bir tepki vermelisiniz. Eğer çok şakacı bir insan değilse, zaten bu kadar gülümsemesine saygı göstererek sizin de gülmeniz bir jesttir. Hele de yaptığı kötü esprilerde bile ona iyi tepkiler vermeniz, kendisini yanınızda rahat hissetmesini sağlayacaktır. Eğer güldüren kişi sizseniz, arkadaşlarının en sevdiği insan olabileceğinizden sizi asla yanından ayırmayacaktır.

Zeka ve kendine güven

Zeki kadın genellikle erkekler için problemdir, ama bu sadece kısa süreli ilişkiler için geçerlidir. Eğer karşınızdaki erkek uzun süreli bir ilişki arayışındaysa, zeki olmanız ve kendinize güvenmeniz sizi daha çekici kılacaktır.

Dürüstlük ve güven

Karşınızdaki adamın uzun süre yanınızda olmasını istiyorsanız, önce ona güvenmeli ve kademeli olarak dürüst olmalısınız. Bu kelimeden kasıt, eskide kalan ilişkilerinizi ve kötü anlarınızı ilk günlerde anlatmamak, birbirinizi tanıyıp ne kadar güvenebileceğinizi anladıktan sonra aşama aşama paylaşmaktır. Erkek kendine güvenen ve dürüst bir kadınla birlikte olmaktan mutlu olacak, hatta size söylemese de sizinle gurur duyacaktır.

Altın gibi bir kalp

Erkeklerin kötü günlerinde kadınlar genellikle gündelik planlarını uygulamaya devam ederler. “Ne, neden, niçin, neyin var” gibi soruları kullanmadan kendilerini anlayacak bir kadına ihtiyaç duyan erkekler, böyle birini bulduklarında ise asla bırakmak istemezler.

Ve tabii ki aşk!

Bazı erkekler ilk üç maddede mutluluğu yakalarken, çoğu erkek ise aşk arar. Kendisine sadık, çekici, tutkulu, güzel, güvenilir, şefkatli ve en önemlisi kendisine aşık bir kadın bulduklarında, aradıkları mutluluğu bulmuş olurlar. Ancak bunların hepsinin bir arada bulunduğu bir kadın bulmak oldukça zor olduğundan, genellikle karma 5 şık ile uzun süre hayatlarına devam ederler

GRUBUMUZ
Uzun bacaklı ve büyük göğüsler, erkekler çin dayanılmaz bir seksapel taşıyor…

Brunel Üniversitesi\´nin yaptığı bir araştırma, erkeklerin oldukça iri göğüslü kadınları seksi ve çekici bulduğunu kanıtladı!

Araştırmaya göre; Scarlett Johansson, Raquel Welch and Marilyn Monroe gibi kısa ve ince bedenli ancak büyük göğüslü kadınlar, ideal vücut şekline sahip kadınlar!

Seksi mi olmalı, sevimli mi?

Seksi mi olmalı, sevimli mi? İşte birkaç tüyo… Erkekleri etkilemek için kadınların tercih ettikleri belli başlı davranışlar vardır. Bunların başında randevular için özene bezene süslenmek veya erkeklere şirin lakaplarla seslenmek gibi klasik davranışlar gelir. Ama işin gerçeği, kadınların hepsi erkeklerin aslında hangi kadınsı davranışlardan etkilendiğini merak eder ve bu konudaki önerileri asla gözden kaçırmazlar. Erkekleri kimi zaman şirin, kimi zaman seksi, kimi zaman çılgın veya uyumlu davranışlarınızla siz de büyüleyebilirsiniz. Yazıyı okuduktan sonra gözlemlerimizin doğruluğuna siz de inanacaksınız.

1- Her ne kadar dudak parlatıcılarının yapışkanlığından şikâyet etseler de, ıslak görünümlü parlak dudaklar erkekleri cezbeder.

2- Erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir. Evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

3- Çoğu erkek kadınların çantalarında taşıdıklarıyla dalga geçse de her duruma yönelik eşya taşımaları onları çok etkiler.

4- Bahaneye gerek duymadan sadece aklınızdan geçtiği için telefon etmeniz, kendi içlerinde itiraf edemeseler bile erkekler için etkileyicidir. Bu, onu düşündüğünüzü belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olduğunuz anlamına gelir.

5- Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına dikkat edin.

6- Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan, etkileyicidir.

7- Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, kadının bakımlı olması erkekleri etkileyen en önemli faktörlerin başında gelir.

8- Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.

9- Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri kadar, sade ve doğal olmalarına da dikkat ederler. Abartılı makyajlar veya giysiler, sade ve doğal haliniz kadar onları etkilemeyecektir.

10- Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder.

11- Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler.

12- Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır.

13- Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer. Özenerek hazırladığınız yemekler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir.

14- Özel eşyalarını emanet ederek onlara duyduğu güveni belli eden kadınlar, erkekleri etkiler.

15- Her ne kadar kokulu mumlardan, ambiyanstan anlamıyor gibi gözükseler de birçok erkek böyle şeyleri baştan çıkartıcı bulur.

16- Bazen, erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarını unutmamak gerekir. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur.

17- Bacakları ve kalçayı her ne kadar çekici gösterse de çok yüksek topuklar sanıldığının aksine erkeklerin ilgisini fazla çekmiyor; özellikle de üzerlerinde durmakta zorlanıyorsanız.

18- Bazı erkekler, kadınların tırnaklarına özenle oje sürmesinin çok estetik ve etkileyici olduğunu düşünür.

19- Eleştirmelerine rağmen kadınların duygusallıklarını yansıtabilmeleri onlar için önemlidir çünkü hiçbir erkek duygularını rahatça ifade edemez.

20-Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir.

21- Cinsel hayatınızda bastan çıkarıcı olsanız bile, erkeklerin aslında şehvetin habercilerinden (imalı bakışlar ve sözler gibi…) etkilendiklerini unutmayın.

22- Erkeklerin zevklerine ve alışkanlıklarına anlayış gösteren kadınlar, onlar için daha vazgeçilmezdir.

23- Hatırlamaları için erkekleri zorlamadığınız sürece özel anlarınıza dair tarihleri es geçmemeniz onlar için etkileyicidir.

24- Birçok erkek, kadınları banyo yaparken izlemekten keyif aldığı gibi, onları banyo yaparken düşünmenin bile çok cezbedici olduğunu itiraf ediyor.

25- İşte bir klasik: Erkeklerin çoğu ilk bakışta kadınların kalçalarından etkilenir.

26- Arkadaşlarının ve başkalarının yanında söylemediğiniz sürece, özel hitaplarla ona seslenmeniz erkekleri çok etkiler.

27- Her ne kadar kadınların ilgi alanlarından anlamasalar da, kadınların bu konulardaki sağduyusu birçok erkek için etkileyicidir.

28- Kadınların uzun sürede hazırlanmaları erkekler için işkencedir ancak kadınları kadınca soyunurken izlemeye bayılırlar

29- Birçok erkek romantizmi yaşarken müziğin etkileyici olduğunu düşünür.

30- Bir erkek bir kadından gerçekten hoşlanıyor veya onu seviyorsa, onu uyurken izlemenin tarifsiz bir duygu olduğunu düşünür.

31- Beklenmedik sürprizler erkekler için her zaman etkileyicidir.

32- Evde temizlik veya yemek yaparken bile onların gözünde çekici olduğunuzu biliyor muydunuz? Sebebi gayet açık, doğal halinizlesiniz.

33- Erkeklerin her söylediğini dikkatle dinleyen kadınlara bayılırlar.

34- Sürprizler karşısında kadınların yüzünde beliren çocuksu tebessümler ve gözlerinin parıldaması erkekler için vazgeçilmezdir.

35- Onları her ortamda iyi temsil eden kadınlara daha çok bağlanıyorlar.

36- Bazı erkekler kadınların onları elleriyle beslemelerinden çok hoşlanırlar, onlara göre bu yakınlığın göstergesidir.

37- İhtiyaç duyduktan anlarda onları yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

38- Onlar için özenle seçtiğiniz iç çamaşırları baştan çıkarıcıdır.

39- Rahatlıkla her şeyi paylaşabildikleri, konuşabildikleri kadınları daha etkileyici bulurlar

40- Erkekler hastalıkları boyunca yanlarından ayrılmayan kadınları severler.

ERKEKLERİ ÇİLEDEN ÇIKARAN DAVRANIŞLAR

Bazı kadınsal davranışlarınızın sizin aleyhinize döneceğini de unutmayın.

 • Havanın soğuk olmasına rağmen, üşüyeceğinizi bile bile ince giyinir, üstüne üstlük mızmızlarınırsanız.
 • Herhangi bir sebeple sinirlenip, ısrarla sebebini onunla paylaşmaz ve sizi anlayamamasından dolayı onu suçlarsanız
 • Kavga anında, konuyu saptırıp geçmişteki hatalarını da yüzüne vurmaya kalkarsanız
 • Rejim yaptığınızı söylerken, abur cubur yediğinizde iyiliğiniz için sizi uyarmaya kalktığında, fevrileşirseniz veya bunlara benzer davranışlar sergilerseniz, erkekleri çileden çıkarmayı başarırsınız.

Brunel Üniversitesi Araştırması

Brunel Üniversitesi\´nden Dr. William Brown, yürüttüğü çalışma ile ilgili: \´Biz, daha kısa, ince ancak uzun ve ince bacaklı ve büyük göğüslü kadınların çok daha çekici göründükleri sonucuna ulaştık!\´ dedi.

Bu araştırmaya göre, vücut simetrisi kadın için de erkeğin birbirini estetik açıdan vücut yapısı olarak simetrik bulması anlamına geliyor. Ayrıca yüz hatlarının da simetrik olması, yüzün sağ ve sol taraflarının birbiri ile örtüşmesi de karşı cins için çekici gelen özelliklerden.

Brunel Üniversitesi\´nin kadın ve erkekler arasında yaptığı araştırmaya göre; biz vücut simetrisine doğrudan dikkat etmiyoruz fakat çekiciliğin açık işaretlerine yani boy, bacak boyu ve omuzlara bakıyoruz.

Erkeklerin tercih etmediği fakat kadınların çok beğendiği tarzda ünlüler ise uzun boylu ve sıfır bedene yakın vücut hatlarına sahip kadınlar…

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

erkekler nasıl kızlardan hoşlanır, erkekler nasıl kızdan hoşlanır, erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, Erkeklerin hoşlandığı kadınlar, erkeklerin hoşlandığı kadın tipi, erkekler nasıl kızlardan hoşlanırlar, erkeklerin hoşlandığı kızlar, erkeklerin kadınlarda hoşlandığı şeyler, erkeklerin hoşlandığı kız tipleri

12 Yorum yapıldı

 • Cevapla
  16 Kasım 2014

  Benim hoşlandığın çocuğun yanında gülesim geliyor ne yapmalıyım

 • Cevapla
  selın
  22 Nisan 2014

  hıc bı erkek ıcın degmes nokta

 • Cevapla
  sümeyye
  19 Ekim 2013

  bana çok aşık, bunların belki hiçbirini yapmıyom ama köpek gibi bana aşık,sizi seviyorsa bunların hiçbirine gerek yok,doğal olun yeter

 • Cevapla
  sümeyra
  19 Ekim 2013

  erkekler kendi kıyafetlerini giyen kadınlardan hoşlanıyor bu kesinlikle çok doğru +kıyafetleri giyip onun taklitini yaparsanız kesin size aşık olur hatta oldu bile

 • Cevapla
  Hakan
  14 Haziran 2013

  Oldukça yakışıklı bir erkek olarak bunlara katılıyorum . Bunları uygulayan bayan paha biçilemez bana göre

 • Cevapla
  01 Mayıs 2013

  hıııımmm deneyebilirim

 • Cevapla
  14 Nisan 2013

  Uygulayacağım 😀 Beni Sevmiyo Ama Ben Onu Seviyom Vazgeççemeyceğim Hepsini uygulayacağım 😀 Onu Elde Etmek İçin Her şeyi Yapıcam 😀 Ama olmazsa Canı Sağolsun 😀 <3

 • Cevapla
  14 Nisan 2013

  İnşallah işe Yarar 😀 Deneyeceğim Çok Merak İçerisindeyim ama yapabildiğim kadarını yapıcamm 😀

 • Cevapla
  miray
  19 Aralık 2012

  erkekleri cozmeyn onla sizi cozsun boş isler tatlılarım

 • Cevapla
  Melis
  13 Kasım 2012

  Slm bişey sorucam

 • Cevapla
  Melis
  13 Kasım 2012

  Meraba

 • Cevapla
  esra usta
  02 Haziran 2012

  kadın çirkinse erkek evlenir yuva kurar mı veya kadının göğüsleri büyükse …ki bazı göğüsler sarkık sanki

ins { background: transparent; text-decoration: none; }