April 26, 2018

Sponsorlu Bağlantılar

Hoşlandığım bir erkeği nasıl etkileyebilirim.

Erkekleri nasıl etkileyebilirsiniz. Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlayabilirsin. Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır. Buna benzer sorularınıza yanıt aramak istiyorsanız okumaya başlayın ve en kısa zamanda bir erkeği nasıl etkileyebilirsiniz hemen test etmeye başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

ilgi gösterir herşeyden önce çok telefon etmeye başlar çok mesaj göndermeye başlar sürekli buluşma teklifleri eder 1 kez buluşursunuz yetmez bir çok buluşma teklifleri eder tesadüfler yaratmaya çalışır karşınıza çıkar yolunuza çıkar aa sende mi buradaydın gibi işte bende oraya gidiyordum seni bırakayım diye bir takım yaklaşımlarda bulunur.o yüzden anlaşılır kolaylıkla aslında erkekler daha anlaşılmadan söyler çok beklemez tabi bu erkekten erkeğe göre değişir.tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlardada yanlış anlaşılma söz konusu olabiliyor.az da olsa.çok samimi bir arkadaşınızdan hoşlanabilirsiniz iş arkadaşı okul arkadaşı herneyse ancak o kişinin davranışlarını yanlış anlayabilirsiniz her ilgi gösteren kişi sizden hoşlanıyor diye bir yargıda bulunmamız yanlış olur.dostken yapılan jestlerle sevgili olmak üzerine yapılan jestleri her zaman ayırmak zordur güç bir olaydır.bir azcıkta şansınıza kalmış diye düşünüyorum.ve umarım sevgileriniz her ne anlamda olursa olsun hep karşılıklı olur.

Bir bakışta erkeği etkileyebilir miyim?

sadace bir bakışıyla kadın erkeği etkileyebilir. bu kadının avantajıdır.erkekler bunu gerçekleştiremez.kadının erkeğe 30 saniye bakması, hele hele güzel,alımlı,çekici,fiziği güzel,güzel giyimli ise zaten erkeğin yağlarının erimesi neden olur,onun 5 saniye bakması yeterlidir erkeği etkilemek için.kadının vereceği işaretler çok önemlidir erkeği etkilemesi için kadının işaret vermesi gerekiyor.o işareti algılaya bilen erkekte harekete geçer aslında .evet o bir bakıştır o bakışın hangi anda nasıl yapıldığı da önemlidir.eğer kadın aynı süreyle bakıyor ise o size olan etkileyici bir davettir. her bakışada atlamamak lazım.

ERKEKLER HANIM EFENDİ Mİ YOKSA ATEŞLİ KADIN MI İSTER?

sokakta hanım efendi yatakta ateşli kadın ister.bu ikisini başarabilen kadın kesinlikle el üstünde tutulur.hanım efendiliğini toplum içerisinde gösterecek olan kadın gece yalnız kaldıkları zaman ateşli olabiliyor ise bu erkekler için eşsiz bir maden gibidir.sokakta oturmasını kalkmasını bilen terbiyeli düzgün giyinen ama eve geldiği zaman en seksi iç çamaşırlarını giyen çeşitli oyunlar yapan kadın erkeği etkiler.her erkek böyle bir kadın ister.bunların ikisini bir tutan kadını erkekler öpüp başına koyar.o yüzden ikisi birden olmalı.kadın gece yalnız hanım hanımsa dışarıda olduğu gibi erkek bundan sıkılır.eğer dışarıda ateşli kadın evde hanım hanımsa bu evliliğin durumu açıkçası yakın son dur.

ERKEKLER NAZLI KADINLARI SEVER Mİ?

bir erkekle ilk çıktığınız günün gecesi o insan ile birlite olmayın.bu bir çok testle denenmiştir.bunu erteleyin demek tabi her gün naz yapın demek değildir.bir kadın zaten ne zaman yaklaşılacağını bilen biridir.kolay evet demiyen kadınların bu konuda daha el üstünde tutulduğunu söyleyebilirim özellikle türk toplumunda öyle bir zihniyet vardır.ama kadın bu ikisi arasında denge kurduğu sürece erkekler daha çok yaklaşımda bulunur.uzun lafın kısası evet erkekler biraz naz yapan kadınlardan hoşlanır.yani azıcık nazlanın.

Çekingen bir erkeğe nasıl yaklaşırsam onu elde ederim acaba?

çekingen bir erkeğe yaklaşmamalıyız.işte onun çekingenliğin hoşlanmış olabilirsiniz veya işte çok yakışıklı gelmiştir tatlıdır sizi farkında olmadan etkilemiştir fakat çekingen bir erkek ile ilişki kesinlikle çok felaket bir şeydir.o insanı değiştiremezsinizde onu değiştirmek yerine illada ben onunla beraber olucam diyor iseniz burda erkek görevini siz üstlenecek yani erkek gibi davranmaya başlıyacaksınız o erkeği elde etmek için.

Bir erkeğe çıkma teklifi etmek doğru mu?

değil.ama bu demek değil ki sevdiğinizi söylemeyin. tabi ki bir takım işaretler yolladınız ve o bunu algılamadı siz bununla yaşamak zorunda değilsiniz ben seni seviyorum senden hoşlanıyorum sana aşığım ama ben sana bir teklifte bulunmuyorum sadece bunu bildiye söylüyorum illa bir ilişkimiz olsun diye değil sadece bunu bilmeni istiyorum diye bir konuşma yapabilirsiniz.bu çıkma teklifinden çok farklıdır.bu aslında iyi bir şeydir.direk ağızla yemeğe çıkma teklifi dışarı çıkma teklifi bunu flört için söylüyorum yalnıştır.zaten akıllı bir kadınsanız bir erkeğe çıkma teklifi ettirirsiniz işte o kadar.

Erkekler zeki kadınlardan korkar mı?

zeki kadının erkeği çekip çevirmesinden korkarlar bu kendine güven duymayan erkeler için geçerlidir.kendine güveni olan erkeler yada zeki olan erkekler için aksine bu çok hoştur güzeldir.çünkü zekikadın ona güzel bir ortam yaratır.müthiş bir konfor yaratır.kendine güveni olmayan erkeklerin korkusu ise şudur bu gün bana bunu yapıyor ise yarın başkasına da yapar düşüncesin kapılır.erkek zekası eğer kadınkinden üstün değil ise zeki olan kadından çok korkar.

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları, bir erkeği etkilemenin yolları, hoşlandığım erkeği nasıl etkilerim, bir erkeği nasıl etkilerim, hoslandigin erkegi etkilemek, bir erkeğe hoşlandığını nasıl belli edersin, bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım testi, bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın test, bir erkeği nasıl etkileyebilirim, SEVDİĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI

145 Yorum yapıldı

 • Cevapla
  20 Temmuz 2012

  bnmmm swdğim kişi malesef nişanlı we bn bunu cok gec fark ettm bn napcn yardncı olrmsnz bnaaaa?

  • Cevapla
   Açık ve net
   29 Haziran 2014

   Sen kendini gebert bence. Başkalarının nişanlısını bilmem neyini sevmek nedir ya? Belki öyle olduğunu sonradan öğrenmişsindir de buna karşı koyabilirsin. Çok basit ve ucuzsun şu durumda gerçekten. Bi de gelmiş “npcm bn yha yrdm edn” diyosun. Yaş sınırın kaç merak içindeyim doğrusu. 8? 12? En fazla 14.

  • Cevapla
   19 Kasım 2016

   Bence onu unutup başka birine aşık olabilirsin bu biraz zor olabilir ama yine sen önüne bak onu unut

 • Cevapla
  sinem
  13 Temmuz 2012

  aşık olduğumu biliyo artık çok geç fakat o da bunun farkında ve karşılıklı ama sorun olan bi uzak bi soğuk anlamıyorum.. bazen çok uzak bazende hiç olmadığı kadar yakın mesela bazen 1 hafta boyunca bazen arada iltifat ediyo odasına girdiğimde bana bakarken neden bakıyosn diye sorduğumda güzelliiğine diyo fakat ben hiçbişey diyemyorum o da benden hoşlanıyo ve bi seyehatte hiç beklemediğim bi anda bi yakınlaşma oldu aşırı değil benim zaten ilgim vardı ona karşı ama o bunu bana orda itiraf etti ve ondan sonra bişeler başladı ama neyin başladığının farkında değilim geldikten sonra normal davranmaya işlerimi aksatmamaya ve onu fazla hatta tamamen özgür bıraktım beni yanlış anlamasın diye ama sadece onun canı ilgi istediği zaman yakınlaşıyorum bazen sadece iyi akşamlar deyip çıkıyo arada mesaj yazıyorum ama hiç karşılık yok sevgi dolu anlamlı şiirler yazıyorum.. yani anlamıyorum nasıl davranıcamı o kızada sinir oluyorum o da sinir olduğumu biliyo ve odasına girip dakikalrca birlikteler iş ortamı olabilir ama ben çıldırıyorum be bu kızla daha önce tabi bizim aramızda bişeler başlamadan önce bişeler yaşamaya kalkışmışlar güya ama benimki reddetmiş ama neden hala böyle konuşuyolar nasıl müsade ediyo anlamıyorum..bazen canımı çok yakıyo ve aklıma sadce kullanıldığımı hissetmek geliyo duygularımla dalga geçiliyo gibi geliyo öte yandan bi bakışıyla bi öpücüğüyle bütün sinirlerimi alıyo napim anlamadımki lütfen lütfen yardımcı olu bana ya çıldırıcam bu bitmek bilmeyen sorularla canım çok acıyo çoookkk

  • Cevapla
   admin
   14 Temmuz 2012

   Sinem arkadaşımız, siz kendinizi çok kaptırmışsınız ama görünen o ki, o size karşı öyle değil. Yani size karşı samimi gözükmüyor. Bir kadın eğer aşırı ilgi gösterirse bunun kıymetini bilmeyen erkek, bu ilgiyi kullanır. Bu durumda yapacağınız en iyi şey belli bir süre ondan uzak durmak. Ondan uzak durduğunuz zaman, samimi olmadığınız zaman size karşı gerçek hislerini anlayacaksınız. Eğer sizden hoşlanıyorsa, ondan uzak durmanız onu rahatsız edecektir ve size karşı daha çok yakınlaşmaya çalışacak. Ama eğer sizden gerçek anlamda hoşlanmıyorsa tam tersine olacak ve her şey ortaya çıkacak. Bunu hiç bir zaman unutmayın bir kadın aşırı ilgi gösterirse, erkek her zaman bunu kullanır. Kendinize dikkat edin. Duygularınıza esir olup, sizi kullanmasına izin vermeyin. Her ne kadar aşık olursanız olun kimsenin sizi kullanmasına izin vermeyin. Umarım demek istediklerimi anlamışsınızdır. İyi günler.

 • Cevapla
  sinem
  13 Temmuz 2012

  benim için çok önemli lütfen yardımcı olurmusunuz?iş arkadaşım hatta benim müdürüm ve ona aşığım onu çok seviyorum .. gözlrimigözlerinden ayırmak istemiyorum o gidince arkasından saatlerce baka kalıyorum bazen çok yakın davranıyor … bazende hiç yokmuşum gibi .. çok yoğun olduğundan dolayı üstüne gitmiyorum hatta hiiç gitmiyorum .. sadece o ilgi istediği anlarda yanında oluyorum birde aynı yerde çalışmanın rahatsızlığı var ona zarar vermek istemem onun kariyerine zarar vermekten korktuğum için pek sıcak davranamıyorum … o yanımda olunca saçmalamaya başlıyorum .. normalde kıskanmıyorum ama biri var o yanına gelince çıldırıyorum benimle dalga geçiyo sanıyorum binbir türlüşey geliyo aklıma… kendime kızıyorum hiç başlamamalıydık diye eskiden daha iyiydi diye.. ya ölüyorum sinirden ne o bana karşı tam net nede ben ona karşı tam netim bişey söyleyip canını sıkmak istemiyorum yadakırmak fakat çıldırıyorum napmam nasıl davranmam gerek artık işin işinden çıkamaz durumdayımm ama ondan ne yaparsanm yapim uzak kalamıyorum napmalıyım?

  • Cevapla
   admin
   13 Temmuz 2012

   Sinem arkadaşımız aşırıya kaçmak her zaman hataya yol açar. Evet aşık olduğunuz belli. Sizden zor olan bir şey yapmanızı isteyeceğim. Her zaman nasıl biriyseniz, onun yanında da öyle olun. Eğer size karşı düşüncelerini öğrenmek istiyorsanız, yakın davranın ama ona aşık olduğunuzu belli ettirmeyin. Sürekli muhabbet etmeye çalışın. Tabi saçmalamadan 🙂 Bir erkek, bir kadınla sürekli muhabbet halindeyse, o kadına karşı eğer hisleri varsa bunu belli ettirir. Başta da söylediğim gibi aşırıya kaçmayın. Ne olursa olsun ona aşık olduğunuzu belli ettirmeyin. Umarım gönlünüzden geçenler olur. İyi günler.

 • Cevapla
  esra
  21 Haziran 2012

  kuzenimden hoşlanıyorum… çok yakışıklı…fakat almanyada yaşıyorlar yazdan yaza görüşebiliyoruz … sizce ondan hoşlanmamalıyım??

  • Cevapla
   sjsjd
   14 Ocak 2016

   Bended eolmustu bir ara sonra geciyo hatta benimd ekuzenim almanyada yasiyo yaz dan yaza gorusuyorusuz geciyo o his bisver se kendine yakin hissetmissin onu

 • Cevapla
  burcu
  23 Mayıs 2012

  bir erkeği çok seviyorum benim sınıfımda olan bir erkek. onunla arkadaşız o benm onu sevdğimi biliyor galiba ama o beni seviyor mu bilmoyrm .ona söylersem sınıftaki herkes duyar ve rezil olurum. ayrıca kötü bir laf söyler diyede korkuyorum. onu çok sevyorum ama.diğer sene sınıf karmaları var sınıfımız bölünecek ondan ayrı kalrım diyede çok korkuyorum ne yapmalıyım bir an önce söyleyn..
  lütfen! en fazla 2 gün içersnde cevap beklyrm..

  • Cevapla
   Beyza
   13 Mart 2016

   Bende birinden hoşlanıyorum hatta sınıflarımız yan yana ve şunu anladım ki çoğu erkeğe de sordum erkekler cesaretli ve özgüvenli kızlardan hoşlanıyo yavaştan yavaştan belli et zaten onun sana karşı hisleri varsa o da bi şekilde yeşil ışık yakar korkma rezil olurum diye de emin ol ki içinde tutmaktan daha iyi konuşulursa bile en fazla 1 hafta konuşulur sonra herkes unutur

  • Cevapla
   naz
   30 Ekim 2016

   burcu arkadasim daha onun sana karsi hisleri olub olmadigini oyrenmeden soyleme sinifdada boluneceksenizde ayni okulda olucaksiniz bolundugunuzden sonra bak gor sana yakinlasiyormu yakinlasiyorsa iltifat falan ediyorsa sana yakin oluyorsa hoslaniyor demek ozaman ondan hoslandiyini soylersin arkadaslardan gizli. oda sendn hoslaniyorsa emin olki rezilolmasin.ama sana yakin diyilse seni umursamiyorsabilki seni sevmiyor .o zaman sen bu adamdan vazgec belkide aklinda biri baska birkiz var ama once soylediklerimi dene tamami emin olki pisman olmayacaksin ………geri cevap bekliyoolacam

 • Cevapla
  ece
  16 Mayıs 2012

  ben birini seviyorum ama ondan utanıyorum duygularını bana karşı hissettiklerini bilmyorum ne yapmalıyım.

  • Cevapla
   Beyza
   13 Mart 2016

   Tek yapman gereken belli etmek zaten o da belli eder hisleri varsa sonrasıda allah kerim ?

 • Cevapla
  şilan
  10 Mayıs 2012

  benim yakın arkadaşım var,son üç aydır falan bana çok yakın davranıyor,elimi falan tutuyor,elini omzuma koyuyor,saçımı falan düzeltiyor,kendimi senin yanında güvende ve huzurlu hissediyorum diyor,bir de çok utangaç biri anlayamıyorum benden hoşlanıyor mu yoksa arkadaş olarak mı görüyor

  • Cevapla
   naz
   30 Ekim 2016

   silan arkadasim buolan gemilericoktan yakmisoluyor senin icin nasilanlayamiyorsun emin olki seni cok seviyor arkadaslikta yok boyle bisey sende ondan hoslaniyorsan soyle ona artik birliktemiolursunuz naparsiniz ben bilmem yani..

 • Cevapla
  09 Mayıs 2012

  merhabalar ben merve .ben 6.sınıftayım birini çok seviyorum facede onu açık gördüğümde selam falan yazıyorum.bir akşam bana selam yazdı tabi bende çok sevindim .daha sonra bana sen kiminle çıkıosun yazdı .bende kimseyle yazdım hıı üzüldüm yazdı neden dedim sevgilin olmadığına dedi gerçi benimde yok ama dedi bende sana üzüldüm dedim. daha sonra bana peki kimi seviyorsun yazdı bende ndn sordun dedim .o da merak yazdı glücük attı .birini seviyorum ama kimse bilmiyor yazdım o da kim söyle lütfen dedi .bende geveledim sen kimi seviyorsun dedim .bana kimseye söylemeyeceksin ama dedi ben tamam dedim .aslında ben iki kişiyi seviyorum ama birini maksat çıkma olsun diye seviyorum eddi .ama diğerini çok sevyiroum dedi .tabi ben iyice meraklandım birincisini söyledi tabi ben birazcık üzüldüm bu gerçekten sevdiğin mi diye sordum o da hayır dedi bende diğerini söylesene falan dedim o da olmaz kimse bilmiyo dedi .peki ben tanıyomuyum dedim evet sen çok iyi tanıyosn dedi sonra ben bizim sınıftaki bütün kızları saydım geriye bir tek kankamla ben kaldım ondan sonrada kapatmam gerekli falan dedim çünkü o gece yolculuğa çıkıcaktım.daha sonra o hani demişştim ya bi kıza maksat çıkmak olsun diye çıkma telifi edeceğim falan demişti o kızın adını falan söylemiştim .oda o akşam bana ben o kıza çıkma teklifi etmicem dedi bana .ben çok sevindim birde bizim sınıftan oluşu beni iyice meraklandırdı ya bi hep onunla knka knka diye konuşuyoruz ama ya o beni görünce yanıma gelişo ben onu görünce yanına gidiyorum sizce beni seviyormudur?? lütfen bir an önce cevap yazın

  • Cevapla
   Beyza
   13 Mart 2016

   Aynen kardesim belli zaten seviyo o da sıkma canını olur bu iş ?

 • Cevapla
  Cam Kavanoz
  29 Nisan 2012

  Tugba,eğer sevmiyorsam ve bile bile çıkmaya devam ediyorsan zaten ihanet etmiş sayılıyorsun.Ayrlmak istiyorsan çok geç olmadan bu işi bitirmeni tavsiye ederim.

 • Cevapla
  tugba
  26 Nisan 2012

  ben birini seviyorum ama aynı zamanda sevgilim var. beni çok seviyor ona ihanet edemem. ama ne yapacam bilmiyorum onun benden sogumasını beklemekten başka çarem yok sanırım

 • Cevapla
  18 Nisan 2012

  bi adam beni seviyor. sevdiğini bende şimdi anladım.çok sert bakışlı.isim veremiyorum.ama çok yakışıklı

 • Cevapla
  Imm
  11 Nisan 2012

  Okuldan brine asık oldm ama onun arkdsıda bna asık ve ikisi çok iyi 2 dost .. 2 senedir.. Biz imknsz gbi bişeyiz,tenefüslerde arkdsı sürekli olmasada bna bakıyo bnde ona ama tek kaldığnda sürekli bkıyo mesela , bnce bu duruma ypck hiç bşym yok :S:D

 • Cevapla
  betüll
  10 Nisan 2012

  ben bi çocuğa aşıkoldum ama o çocuk fazlasıyla yakışıklı aksine polis gözü disardada olabilir acılamıyorumm gerçii o beni tanımıyor bilee napmam lazım biraz balık etliyim assında onsdanda cekiniyorum begenmezdiyeeee yardım lütfen sizce ne gerekliii

 • Cevapla
  08 Nisan 2012

  bende

 • Cevapla
  hilal
  08 Nisan 2012

  ben hoşlandığım çocuğa bir kız arkadaşım senden hoşlanıyor dedeim oda kim görmem lazım dedi ben tanıdıksa eğer dedim tanıdık olmaz dedi sizce ondan benim hoşlandığımı söyleyyim mi* Birde bi kız için iki erkek kavga ediyorsa bu çokta önemlimi YARDIMINIZA İHTİYACIM NEOLUR CEVAP YAZIN ŞİMDİDEN TŞK… 🙂

 • Cevapla
  aysegül
  03 Nisan 2012

  ayyyyyyyyyyyy deniycem inşallah olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…

 • Cevapla
  30 Ocak 2012

  buse abla ben 14 yaşındayım.7. sınıfa gidiyorum bizim sınıfta bir oğlan var benimlen eskiden ilgileniyordu şimdi az ilgileniyor,sence buse abla ben ne yapmalıyım. cevabını bekliyoruım.bana yardım edermisin ne yapmam gerekiyor LÜTFEN.

 • Cevapla
  buse
  27 Ocak 2012

  ben bütün erkekleri etkiliyorum benim için no proble

 • Cevapla
  01 Ocak 2012

  Ben birisini seviyorum fakat ona açılmam belki arkadaşlığımızıda etkileye bilir. Ancak her tenefüs yanıma geliyor çoğu zaman çarşıda karşılaşıyoruz onu başka kızlara kaptırırım diye çok korkuyorum sizce ne yapmalıyım.LÜTFEN CEVAP YAZIN.

  • Cevapla
   admin
   02 Ocak 2012

   Zeynep arkadaşımız onun size karşı ne düşündüğünü bilmeniz gerekiyor. Hem arkadaşlığınız hem de siz etkilenirsiniz. Madem kimseye kaptırmak istemiyorsunuz, o zaman onu konuşturmaya çalışın. Size karşı hislerini, düşündüklerini size söylemesini sağlayın. Daha çok zaman geçirmeye çalışın.

 • Cevapla
  hakan
  30 Aralık 2011

  ben kız arkadasımı böyle tavlamıstım. ama su an onu cok seviyorum onun beni sevdiğini anlayınca onun söylemesini beklemeden ben soyledim vede iyiki söylemişim kızlar için bilem ama bir kızın bir erkeği sevdiğini konusma tarzındanda anlayabilirsiniz sanal ortamlarda yazdıklarından fotoğraflarını beğendiğindende anlamak çok kolay hadi size kolay gelsin unutmayınki birini seviyosanız mutlaka söylemelisinz yarın için çok geç olabilir

ins { background: transparent; text-decoration: none; }