February 19, 2019

Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox en popüler tarayıcılar arasında yer almasına rağmen hız konusunda kullanıcıların isteklerini karşılayacak duruma gelmemiştir. Özellikle açılışta çok yavaş olduğu için pek kullanıcısını kaybetmiştir. Ama Mozilla Firefox kullanımına alışmış ve vazgeçmeyen kullanıcılar Mozilla Firefox tarayıcısını daha hızlı kullanmak istiyorsa bazı yolları deneyebilir. SpeedyFox programı da bu yollardan biridir.

SpeedyFox programı Mozilla Firefox hızlandırmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Her ne kadar Mozilla Firefox hızlandırmak için tasarlanmış olsa da, Google Chrome, Skype ve Thunderbird hızlandırmak için de yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

firefox-skype-chrome-thunderbird-hizlandirici

SpeedyFox tarayıcı hızlandırmak için ne yapar? SpeedyFox programı bir anlamda Mozilla Firefox tarayıcısının tüm açıklarını kapatmak ve daha hızlı kullanmak için tasarlanmıştır. Mozilla Firefox veritabanı parçalanmasını engelleyerek daha hızlı çalışmasını sağlar. SpeedyFox, Mozilla Firefox tarayıcı açılışı için önbellek sistemini kullanır. Her şey önbellek dosyasında hazır olarak saklanır ve Firefox tarayıcısını açmak istediğiniz an önbellekte hazır bulunan dosyalar çalışır ve çok hızlı bir şekilde açılır.

Mozilla Firefox kullanmaktan vazgeçmeyenler için faydalı olacak bir programdır. Mozilla Firefox tarayıcısının daha hızlı açılması ve daha hızlı kullanılması için SpeedyFox programını denemenizi tavsiye ederiz.

SpeedyFox programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak programı indirebilirsiniz.

Mozilla Firefox Hızlandırmak İçin SpeedyFox İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Siz Yapın

ins { background: transparent; text-decoration: none; }