July 18, 2018

Sponsorlu Bağlantılar

Ask Toolbar, Babylon vs Kaldırma Programı

İnternetten yüzlerce dosya, program, oyun vs indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyalar ile bilgisayarımıza istenmeyen araç çubukları yüklenebilir. Ya da yazılım yüklediğimiz zaman farkında olmadan zararlı yazılımlar yükleriz. Bunları kaldırmak istediğimiz zaman sorun yaşayabiliriz. Program Ekle/Kaldır kısmından kaldırmada da sıkıntı yaşabilirsiniz.

Casus yazılımları elle kaldırmak yerine üçüncü parti bir yazılımdan faydalanabiliriz. Junkware Removal Tool programı sayesinde tek bir tıklama ile araç çubukları, eklentileri kaldırmak mümkün olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Zararlı yazılımlar arasında Ask Toolbar, Babylon araç çubukları yer alır. Özellikle bunları kaldırma da çok sorun yaşarız. Artık kolay bir şekilde bu zararlı yazılımlardan kurtulmuş olacaksınız.

istenmeyen-arac-cubuklari-kaldirma-programi-indir-

Junkware Removal Tool programı aşağıdaki araç çubuklarını kaldırır;

Ask Toolbar, Babylon, Blekko, Claro / iSearch, Conduit, Crossrider, DealPly, Delta, Facemoods / Funmoods, Findgala, Globasearch, Hao123, iLivid, Iminent, IncrediBar, MocaFlix, MyWebSearch, PerformerSoft, Privitize, Qvo6, Searchqu, Snap Do, Swag Bucks, Wajam, Web Assistant, WhiteSmoke, Zugo.

Junkware Removal Tool İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Siz Yapın

ins { background: transparent; text-decoration: none; }