February 21, 2019

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Movie Maker

WindowsMovieMaker-indirWindows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için Windows Movie Maker programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Windows Movie Maker programının en son sürümü, Win7/8/8.1 ile uyumludur.

Windows Movie Maker slayt yapma ve filmler oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe programlardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Slayt gösterisi ve videoları içeri aktarıp düzenleyin: Bilgisayarınızdan veya kameranızdan Movie Maker’a hızlıca fotoğraf ve video kaydı ekleyin. Sonra da filminizde dilediğiniz gibi ince ayar yapın. Bir şeylerin yerini değiştirebilir, hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz. Hepsi size kalmış.

Film müziğini düzenleyin ve bir tema müziği ekleyin: Filminizi ses ve bir tema müziğiyle daha iyi hale getirin. Movie Maker otomatik olarak geçiş ve efektler eklediğinden filminiz göz alıcı ve profesyonel görünür.

Filminizi çevrimiçi olarak paylaşın: Hazır olduğunda filminizi Facebook, YouTube veya diğer sosyal ağ ve video paylaşım sitelerinde çevrimiçi olarak paylaşın. Aileniz ve arkadaşlarınız filmi kaçırmasın diye filminizin bağlantısını bunlara e-postayla gönderin.

Windows Movie Maker İndir (Win7/8/8.1)

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

movie maker türkçe indir windows 7 uyumlu, movie maker indir windows 7 türkçe, movie maker indir windows 7 uyumlu, movie maker indir windows 7, movie maker windows 7 indir, movie maker indir gezginler, movie maker windows 7 indir trke, movie maker windows 7, windows 7 movie maker türkçe indir, movie maker 7 indir

İlk Yorumu Siz Yapın

ins { background: transparent; text-decoration: none; }