March 24, 2018

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 9 RC Windows 7 (Win7)…

Internet Explorer 9 Windows 7  32 bit ve 64 bit ile uyumlu çalışmaktadır. İndirme linkleri alt kısımdadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 9 Özellikleri:

Explorer 9 Release Candidate (RC) Internet yüklemeden önce,  geliştirme yazılımı yükleme eksilerini tartmak gerekir.   Release Candidate kullanıcılardan bilgi alarak ürünü daha da iyi yapmak için yardımcı olacaktır. Eğer RC yüklerseniz, Explorer 9 Internet birçok yeni özelliği denemek için alırsınız, ama aynı zamanda Internet Explorer’ın önceki bir sürümünü kullanarak edeceğinden daha hataların daha sık karşılaşabilirsiniz.

Donanım ile hızlandırılmış metin, video ve grafik

Daha hızlı ve daha duyarlı web siteleri.

Yeni grafik yetenekleri ve Internet Explorer 9 geliştirilmiş performans sürükleyici ve zengin deneyimler için ayarlayın. Donanım ile hızlandırılmış metin, video ve grafik web sitelerinin bilgisayarınızda yüklü olan programlar gibi yapın. Yüksek tanımlı videolar grafik renkleri doğru, açık ve duyarlı olan, düzgün ve web siteleri gibi daha önce hiç interaktif. Çakra gibi alt sistemi geliştirmeleri sayesinde, yeni JavaScript motoru, web siteleri ve uygulamalar daha hızlı yük ve daha duyarlı vardır. Windows 7 sunduğu güçlü grafik yetenekleri ile birleştirin Internet Explorer 9, ve henüz Windows üzerinde en iyi web deneyimini elde edersiniz.

Temiz

Odaklı Web siteleri

Yeni tarayıcı  parlaklık sağlar.
Eğer Internet Explorer 9 seyir denetimleri en çok kullandığınız ne dayanarak tasarlanan aerodinamik ve basitleştirilmiştir. geri düğmesi büyüktür, adres çubuğu ve arama kutusu ve bir yeni adres çubuğuna birleştirilir Internet Explorer’ın önceki sürümlerinden çok menüleri tek bir menü içine birleştirilir. Sonuç mu? Eğer sadece Internet üzerindeki tarama deneyimi bugün için gerekli ne göreceksiniz.

Basitleştirilmiş henüz bir kullanıcı arayüzü ileri siteleri getiriyor, gelişmiş. Her web sitesi özellikleri daha fazla ziyaret her site dalmış izin vererek, tarayıcı boyunca yansıtılır.

Windows 7 ile sorunsuz

Snap


Windows ile daha iyi bir web deneyimi getirmek.

E-posta yoluyla giderken, bir video izlerken, farklı web sitelerinde restoran menüleri karşılaştırarak olsanız veya bir seyahat için bir yol okurken bir harita bakarak, genellikle bir işi başarmak için birden fazla web sayfası veya pencere alır.

Ek bir anda iki site veya sayfalarının ekranda göstermek için hızlı ve eğlenceli-bir yoldur. Basit ve ekranın karşısında kenarlarına her birini sürükleyin siteleri yan yana görünür. sitelerde içerik ve sürekli hale gelmesi video kareleri bir sıvı deneyimi sağlayarak, yerde bir pencere yakalamaya zaman kalır. Ve zaman sekme veya pencere kullanmak isteyip düşünmeye atık zorunda kalmadan tek seferde daha fazla içerik görmek mümkün olacaktır.

Pinned SiteleriTek bir tıklamayla favori siteleri al.

Tutturulmuş Siteleri ile, doğrudan en sevdiğiniz sitelere ulaşabilirsiniz Windows görev çubuğunda Internet Explorer ilk açmaya gerek kalmadan.

Bir site bağlantılarını saniye sürer: Bir Kutu web adresi veya web sitesi için sekme veya Yeni Sekme sayfasında web sitesinin simgesinin solundaki simgeyi tıklatın ve sonra görev çubuğuna sürükleyin. Hepsi bu kadar. Bir site pinned sonra, kendi üzerlerine, Internet Explorer’dan ayrı olarak gösterir. Şimdi hepsini alır favori web sitesine ulaşmak için bir tık.

vazife tutturulmuş’s Her site bir listesi Git vardır. Bazıları da oynarken veya küçük önizleme altında görürsünüz bir video, duraklatma gibi küçük önizleme kontrolleri var. Ve pin bazı sitelerin hangi gelen kutunuza yeni mesaj sayısı gibi bir web sitesinin durumu hakkında bilgi vermek, simge bindirmeleri var.

Bir site bağlantılarını, site deneyim değil, tarayıcının merkezinde yer almaktadır. Bir pinned site görev çubuğundan başlatıldığında, tarayıcı çerçeve ve seyir denetimleri görüntülediğiniz siteye hitap edecek bir deneyim sunan sitenin simgesi ve ana renk entegre.

Ayrıca iğne her site için ek giriş sayfası sekmeleri ekleyebilirsiniz. Bu şekilde size tek seferde birden fazla web sayfalarını veya web açabilirsiniz tutturulmuş bir site açtığınızda. Bir pinned siteye ek giriş sayfası sekmeleri eklemek için web sayfası veya web sitesine bir ana sayfa sekme olarak eklemek istediğiniz gidin, sağ, Geri düğmesini sol tuş web sitesinin simgesini tıklatın ve sonra ana sayfa olarak ekle tıklayın .

Güvenilir

ActiveX Filtreleme

ActiveX tarama deneyiminizi zenginleştirmek için en iyi web sitelerinin birçok içine gömülü bir teknolojidir. O, oynatmak animasyonlar gösteren ve bazı dosya türleri izleme gibi işler için kullanılabilir. Ancak, ActiveX da güvenlik riskleri oluşturabilir ve bilgisayarınızı yavaşlatabilir.

Internet Explorer ActiveX Filtreleme, size tüm siteler için ActiveX denetimleri blok yeteneği vererek her çalıştırdığınızda ActiveX denetimi konusunda bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabilir ve o güvendiğiniz sadece siteler için bunları açın. Bu riskli ve güvenilmez ActiveX denetimleri karşı koruma iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Add-Performansı

Add-Performansı Danışmanı Internet Explorer 9 hızlı başlar ve yüklediğiniz eklentileri kontrol yardımcı olarak hızlı kalmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Eklemek-Performans Danışmanı ve tarayıcınızda yavaşlatan olabilir eklentileri tanımlayarak çalışır on-bildirim sağdan alanı-size eklenti veya sorunu gidermek devre dışı bırakmak için gereken bilgileri verir. Için yükleme süreleri her-so gösterilir görüyorum ekleyebilirsiniz nasıl her biri etkileri tarama deneyimi. Eğer bulmak eklentileri kullanmak için bilinçli bir karar yapıncaya değerli ve daha az ya da çok yavaş yararlı olanlar devre dışı bırakın. Hepsi sizin için daha hızlı ve daha verimli tarama kadar ekler.

Uyumluluk Görünümü

Bazen web sitesi doğru görünmüyor ettiğiniz konum. Bunun bir karmakarışık olarak gösterir dışı yer menüler, görüntü ve metin kutuları. Neler oluyor? Olası bir açıklama: site Internet Explorer’ın önceki bir sürümü için tasarlanmış olabilir. Ne yapmalı? Uyumluluk Görünümü düğmesine tıklayarak deneyin.

Uyumluluk Görünümü olarak, web sitelerinin sık sık görüntü sorunlarını düzeltir Internet Explorer 8, onları inceleyen sanki görüntülenir. Eğer 9 otomatik olarak Uyumluluk Görünümü bunu gösterecektir site, Internet Explorer ziyaret kez dahaki sefere bunu yaptım sonra bir site için düğmesini tıklatın gerekmez. (Hiç geri bu sitede Internet Explorer 9 ile tarama gitmek için sadece Uyumluluk Görünümü düğmesini yeniden tıklatın istiyorum.)

Cross-site Filtreleme

Cross-site scripting saldırıları lider online tehdittir. Amaçlarının ziyaret ettiğiniz web sitelerinin güvenlik açıklarından yararlanmak için. Nasıl çalışır? Tuş vuruşlarını yakalayabilir ve giriş bilgilerinizi ve şifrenizi kayıt zararlı içeriğe sahip web siteleri yasal ödün By. Giriş bilgilerinizi ve şifrenizi ele ise, kişisel verilerin tehlikeye olabilir.

Internet Explorer 9 cross-site scripting (XSS) saldırıları bu tür tespit edebilen bir filtre içerir. Keşfedildiği, Internet Explorer zararlı scriptleri devre dışı bırakır. cross-site scripting filtre korunmanıza yardımcı olmak için varsayılan olarak açıktır.

Not: Konu içeriğini kendi sitenizde yayınlamak isterseniz kaynak belirtiniz. Aksi takdirde tüm yasal işlemler başlatılacaktır

Yararlı Linkler

Internet Explorer 9 Windows 7 32 Bit İndirmek İçin Tıklayınız

Internet Explorer 9 Windows 7 64 Bit İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

internet explorer windows 7 indir, activex denetimi yükle gezginler, internet explorer 32 bit windows 7 indir gezginler, internet explorer 8 windows 7 64 bit indir gezginler, internet explorer windows 7 64 bit indir gezginler, activex denetimini yükle gezginler, internet explorer 8 indir windows 7 uyumlu gezginler, internet explorer 8 indir windows 7 uyumlu, internet explorer 9, activex denetimi indir gezginler

İlk Yorumu Siz Yapın

ins { background: transparent; text-decoration: none; }